2737
2739
عنوان

خانما یه فکت راجب شوهرامون😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 6833 بازدید | 470 پست
💔😂خوب شد من کاری نکردم اقا من یبار تاپیک زدم و نی نی یار بهم هشدار داد اگه دوباره تاپیک بزنم تعلیق ...

من هی نصیحتتون میکنم منو مسخره میکنید اونوقت

درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد فن هوتن می باشم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هی نصیحتتون میکنم منو مسخره میکنید اونوقت

باشه غلط کردم🥺

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 
2728
تگ نمیشه تو تاپیک من هست خودش بیا اونجا

ولش این پشمک یجوری توضیح میده قاظی کردم ببین الان اسکرین شات میزارم تو چیزی میفهمی از حرفاش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 
بیچاره مرده خیلی نازیه البته شوهر بدبخت منم شام میپزه😂😂😂ولی هفته ای دوبار😑 این پشمک خیلی قلدره ا ...

اره به مولا باید ازش ترسید دخترش هم سر خودش رفته😶

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2738
تو خصوصی باهاش حرف زدی؟ 

اره ببین گذاشتم مخ من گوزید😐😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706