2737
2739
عنوان

خانما یه فکت راجب شوهرامون😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 6840 بازدید | 470 پست
نه از اوج اسمان گل گرفتم😎😎😎

اوج آسمان جنساش خرابه ها . 

اونروز تو چیپس بهم داد اثر نداشت 

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
به درک کو..ن لقشون چیزی نگفتم بخوام بترسم🤣🤣🤣

نکن توروخدا یهو عکس دخترتو برمیدارن استفاده میکنن😬😬

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قول میدم گلی 😓 گل منو اذیت نکنین نبینم کسی گل منو اذیت کنه هاااا 

😇😇😇

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
2728
😐😐

این روانیه بابا😬😬من بچه خوبیم😇

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا تو تگش کردی حسودیم شد بهش پریدم😂😂😂دنبال بهونه بودم بعدش ازون خوشم اومد تورو گذاشتم کنار😎 ...

حاجی من خیلی وقت پیش باهاش صمیمی بودم 😎😎😎

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ایشالا با بچه ریس خوشبخت بشه😂😘

ممنن گلم 😂😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
اوج آسمان جنساش خرابه ها .  اونروز تو چیپس بهم داد اثر نداشت

نه ساقیو عوض کرده😎😎😎

2740
حاجی من خیلی وقت پیش باهاش صمیمی بودم 😎😎😎

اره واسه همین گفتین ما دوست نیستیم فقط توی تاپیکا همو تگ مینیم توی تاپیکای خنده دار الان صمیمی شدین توی هرتاپیکی تگ میشین😒😎😎دستمو ببوس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😅اره

دستمو ببوس👈🏻🤚🏻😝😝

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نکن توروخدا یهو عکس دخترتو برمیدارن استفاده میکنن😬😬

استفاده کنن😂😂😂عکس دخترمه عکس کو...نم که نیست🤣🤣🤣

😐😐

🤣🤣🤣

استفاده کنن😂😂😂عکس دخترمه عکس کو...نم که نیست🤣🤣🤣

بابا یکی برمیداره میگه این دخترمه یکی از اشناهاتون ببینه فک میکنه تویی😑😑

شاید مغز من خیلی سمیه ولی من میترسم😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مریض نیستی این حسو من زمانی دارم که تنهایی سوار تاکسی میشم🤣🤣🤣

خب حق  دارم دیگه . فعلا تنها کار میکنم . تا یه ماه دیگه ک صابکارم بیاد .حتی اگه کسی اذیتم هم بکنه کسی نیس ب دادم برسه .مجبورن هم مراقب محیط باشم هم مراقب خودم . 

میدونی بعضی از آدما که مراجعه میکنن با کاراشون حرص آدمو در میارن حتی بعضیا عین سگ میپرن ب آدم

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
2706