2733
2734
عنوان

همسایه گاو ما🐄🐄🐄🐄🐄

210 بازدید | 27 پست

مث خر میمونن هیچ فرقی با خر و الاغ و قاتر ندارن

مث سگ همیشه مهمون دارن 

ای بچه های تو پوزی نخوردشون مث گاو و اسب بالا پایین میپرن جیغ میزنن.فریاد میزنن😑💔

نمیگن ملت کنکور دارن.....

بعدش هم که مهموناشون میخاد بره مث الاغ جمع میشه تو راهرو با صدای بلند انگار میکروفون کرده تو او حلق بیصاحبش فریاد میزنه: برید به سلامت آقای گوز آقای سگ

بی پدر مادرها وخ وخ وخ 

چاره ای ندارند که با آسانسور تا پارکینگ ساختمون هم برن...😑💔

حتی بعضی وقتا میرن تو پنجره از اونجا هم نعره میزنن برید ب سلامت .... خاک تو سرتون

تروقرآن برای قبول شدنم تو کنکور یدونه صلوات بفرستید 😭❤️💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هدفون جوشکاری مناسب برای تمامی کنکوری ها

ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻

بر مردم آزار لعنت

امیدوارم مردم‌آزار و همسایه‌ی بد به آتیش دنیا قبل آخرت دچار شه

ما داشتیم همسایه بد، واقعا آفته

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
2740
  کسی که هم واقعا اهل درس خوندن باشه تو اوج جنگ و بنباران هوایی هم درسشو میخونه

وای این جمله کذایی😭😭

ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻
2706