2737
2739
عنوان

از درد پریود کسی مُرده تا حالا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 71 پست

دوست من اونقد حالش خراب میشد که دو روز پریودیشو تو بیمارستان بستری میشد.

بعداز اینکه دکتر این روشو بهش گفت دیگه راهی بیمارستان نمیشه تو همون خونه دردشو کنترل میکنه.

اول یدونه شیاف دکلوفناک ۱۰۰ بزار

یه هوله بنداز رو شکمت بعد اوتو رو با درجه ی پایین آروم و با دقت از روی هوله بکش تا شکمت گرم شه. نیم ساعت اتو بکش. ۱۰۰ درصد خوب میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر 6 ساعت ی ناپروکسن و ی مفنامیک بخور باهم

دردت خیلی کم میشه 

شیاف دیکلوفناک هم خیلی خوبه 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2731

بچه ها من وقتی میشم اون اولش فقط دردم شروع میشه و اینکه دردش اصلا درد معمولی پریودی نیستا زوود باید شیاف استفاده کنم تا دردم بدتر نشه اگه یکم دیر استفاده کنم جنازم میمونه رو زمین نمیدونم چجوری بگم بهتون اصلا یه دردی میکشم مثل درد کلیه کم می مونه زمینو گاز بگیرم رنگم مثل گچ سفید میشه و بدنم یخ انقدر هوار میکشم تا نیم ساعت شیاف دردمو از بین میبره فکر نمیکنم کسی مثل من اینجوری درد پری بکشه واقعا نمیدونم چرا درد من اینجوریه طوریه که مامانم میاد بالاسرم میشینه کم میمونه گریه کنه مامانم میگه دردت از درد زایمان بدتره در این حد دکتر هم رفتم گفتن هیچی نیس..یبار مجردی رفتم گفتن ازدواج کنی خوب میشی الان ازدواجم کردم خوب نشدم

حدود ۵ سال،سونو معمولی بدی مشخص نیست،باید اشاره کنی که درد داری و ممکنه بخاطر آندو باشه،یا داپلررنگی ...

داپلر چیه؟برای مجردها هم میشه؟من دختر مجردم

ببین درد شدید پریودی که با مسکن خوب میشه اونم روز اول فقط

اینم نشونه اندومتریوز و کیست و اینا هست؟

درد شما با مسکن خوب میشد؟

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....

من فکر کنم یکم دیگه درد و خونریزیم زیاد شه میمیرم هنوز فرصت باقیست

کاربری دست دو نفره 👒ایران قشنگه ما دوباره میسازیمت بهت قول میدم یه روزی میرسه افراد چادری به زیبایی خودشون پی ببرن و افرادی هم که حجابو دوست ندارن به زیباییشون پی ببرن ایران زیبای ما بهت قول شرف میدم که یه روزی میرسه مردم بفهمن که به عقاید هم احترام بزارن و اگر خواستن امر به معروف و نهی از منکر کنن به همدیگه احترام بزارن🥺🥰شخصیت های مورد علاقه من:کوروش کبیر؛ امام رضا (ع) 🌱دختران ابر شدند از اسمان گیسو بارید🌝✨✨✨✨✨✨✨برای توی کوچه رقصیدن برای ترسیدن به وقت بوسیدن،برای خواهرم خواهرت خواهرامون برای تغییر مغزها که پوسیدن،برای شرمندگی برای بی پولی برای حسرت یک زندگی معمولی،برای کودک زباله گرد و آرزوهاش برای این اقتصاد دستوری،برای این هوای آلوده برای ولیعصر و درختای فرسوده،برای پیروز و احتمال انقراضش برای سگ های بی گناه ممنوعه،برای گریه های بی وقفه برای تصویر تکرار این لحظه،برای چهره ای که میخنده برای دانش آموزا برای آینده،برای این بهشت اجباری برای نخبه های زندانی،برای کودکان افغانی برای این همه برای غیر تکراری،برای این همه شعارهای تو خالی برای آوار خونه های پوشالی،برای این همه احساس آرامش برای خورشید پس از شبای طولانی،برای قرصای اعصاب و بی خوابی برای مرد میهن آبادی،برای دختری که آرزو داشت پسر بود برای زن زندگی آزادی 🫶🫶🫶🫶تو نیلوفر آبیِ منی ، تو بد ترین شرایط سخت ترین شرایط رشد میکنی و باز هم زیبایی🪷مرسی که تا اینجا خوندی امضامو با چشای زیبات عزیزم حالا میشه به امضام نمره بدی؟ 
2738
داپلر چیه؟برای مجردها هم میشه؟من دختر مجردم ببین درد شدید پریودی که با مسکن خوب میشه اونم روز اول ف ...

از روی شکم انجام میشه ربطی به متاهل بودن نداره.

با مسکن خوب میشد اما مرتب باید مصرف میشد.

حالا پیگیری کن یا درد پریود بودن هستش یا آندومتریوز هست یا کیست یا ... .

از روی شکم انجام میشه ربطی به متاهل بودن نداره. با مسکن خوب میشد اما مرتب باید مصرف میشد. حالا پیگ ...

اهان درسته

منم قرص میخورم خوب میشم ولی تا اثر کنه پدرم از درد دراومده

باید قبل شروع درد بخورم که خب سخته،یهو دردش میگیره و همون لحظه زیاد میشه و غیر قابل تحمل

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....