2733
2734

الان....... هیچی

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به دلیل حال بدم داشته

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! مود آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2731

گریه.  ولی توی خانواده ای هستم ک هم نمیتونم گریه کنم مجبورم بغضمو نگه دارم و گلو درد بگیرم. 

مادر فرزندی هستم که با سن کم غم های زیادی توی قلبشه فرزندی که در آرزوی پیش دبستانی رفتن کیف به کول می شینه دم در تا ظهر که بچه های پیش دبستانی رو ببینه و ذوق کنه فرزندی که پدرش جز یه زخم هیچی بهش هدیه نداد😔
2740
گریه.  ولی توی خانواده ای هستم ک هم نمیتونم گریه کنم مجبورم بغضمو نگه دارم و گلو درد بگیرم.&nbs ...

شب وقتی همه خوابن گریه کن ، فردا صبحش چشمات پف کرد بگو فیلم سینمایی گریه دار دیدم برا اونه ، اینقد که هی گریه کنی هی بگی بخاطر فیلمه دیگه همه باورشون میشه و میتونی با این بهونه گریه کنی

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! مود آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
شب وقتی همه خوابن گریه کن ، فردا صبحش چشمات پف کرد بگو فیلم سینمایی گریه دار دیدم برا اونه ، اینقد ک ...

اکثرا میرم حموم زیر دوش گریه می کنم

مادر فرزندی هستم که با سن کم غم های زیادی توی قلبشه فرزندی که در آرزوی پیش دبستانی رفتن کیف به کول می شینه دم در تا ظهر که بچه های پیش دبستانی رو ببینه و ذوق کنه فرزندی که پدرش جز یه زخم هیچی بهش هدیه نداد😔

هیچی

هیچ چیزی

خودم بودم و گریه هام و هق هق هام و تنهایی‌هام 

حتی زجه میزدم و از خدا نشونه ای خواستم

تازه اتفاق هایی می‌افتاد که بدتر حالم رو بد می‌کرد

فقط زمان گذشت و زخمام کهنه شدن

هنوزم هستن ولی کهنه

به حضورشون عادت کردم

بعد زخمای جدید اومدن و حواسم معطوف تروماهای جدیدترم شد

خلاصه اینطوری میگذره

🩷الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🩷/ من یه دختر بوشهریم😊
هیچی هیچ چیزی خودم بودم و گریه هام و هق هق هام و تنهایی‌هام  حتی زجه میزدم و از خدا نشونه ای ...

منم زخمای جدید باعث میشن قبلی هارو یادم بره 

چه میشه کرد زندگی که مال همه نیست منم اینو قبول کردم برخورده ارومترشدم

بیخیال بابا مگه زندگی مال همست  ؟!

تنها بودم و بسیار ناراحت جوری که حتی قرص ارام بخش هم نتونست کاری بکنه  

برای اینکه اروم بشم 

نشستم با خودم اسم و فامیل بازی کردم  حالم بهتر شد

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
اکثرا میرم حموم زیر دوش گریه می کنم

امضاتو خوندم ، اگه میشد یکم از درد قلبتو من تحمل میکردم چون قویم و میتونم ولی حیف که نمیشه ، ولی خدا میتونه کمش کنه ، امیدوارم همین روزا از ته دلت بخندی و یادت بره این حال بدت هم وجود داشته ❤️

2706