2733
2739

سلام دوستان ..کسی هست بالای ۳۰ سال باشه و مجرد ..مدرک بالا در حد ارشد و دکتری داشته باشه..بیاین بگین الان وضعیتتون چیه..حال روحیتون چطوریه؟ من که خیلی اذیتم سر مجرد بودن و حس تنهایی و‌‌..فامیل درست حسابی هم نداریم..دلم گرفته.اینهمه درس بخون اخرسرم بشین تو خونه به زندگی بقیه غبطه بخور..دختر یکی از فامیلامون که همسن منه هم داره ازدواج می‌کنه اونوقت من اینجوری..مدام غبطه به گذشته میخورم که ای کاش رشته درست حسابی میرفتم و..یا اینکه از این مملکت میرفتم ..خیلی حالم بده افسردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
دقیقا من حال تو بودم ک ۳۱ ازدواج کردم ان شاالله تو هم امسال ازدواج کنی

خوشبختی؟ 

دوست بودید باهم؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

از زندگی مجردی لدت ببر 

حیف نیست نشستی غصه میخوری 

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
2706