2737
2739
عنوان

کی گفته ؟ بدم میاد !

160 بازدید | 30 پست

چرا واقعا اینقدر طرز تفکرات مسخره اس ؟ 

چرا مردم میگن قد بلندی خوبه ! 

دختر باید قد بلند باشه ! لاغر باشه ! خوش فرم باشه ! و مهم تر از همه قد بلند باشه ! 

من خودم متوسطم . 

ولی خیلی بدم میاد که بعضی از دخترا که قد نکشیدم میگن !!!!!کوتوله !!!!!

بعد بعضی ها میگفتن هرمی قدش بلند باشه ازدواج می‌کنه 😑😑

چه ربطی دارههههههههه

خب چرا بگن قد بلند بده

درسته هردوش خوبه

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

به قد بلندا هم میگن دیلاغ

به قول معروف بالاخره تو هرجور باشی یکی هست گوه بخوره 

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چنده قدت؟ خودم 157🤦🏽‍♀️💔

خوش به حالت 

نشکن❤️🥲

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2738

اهمیت دادنت به حرفای مردم فقط خودتو آزار میده

باید یاد بگیری مستقل از نظر بقیه زندگی کنی مخصوصا تو موارد اینجوری وگرنه همیشه در عذابی

منم قدم ۱۶۰ هست که خوشبینانه متوسط محسوب میشه ولی در حقیقت کوتاهه‌ تا حالا نشده یه بار سرش ناراحت باشم (جز مواقعی که دستم به قفسه های بالایی نمی رسه :|!!)

در کل همش به ذهنیت خودت بستگی داره

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
خیلی کوتاهم🥲

غصه نخور 🤭🫂ما کوتاه بغلیممم

منم یه ذره ازت کوتاه ترم

2706