2733
2734

ساده ای ب دنبال لایک هستم ک بعدا بیام بخونم 🤣🤣🤣 همتایانم بلایکن

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم 

من تو دانشگاه خیلی همه تحویلم میگیرن 

من به کسی اول سلام نمیدم ولی اونا سلام میدن 

چند نفر وایساده باشیم همیشه از من سوال میپرسن

دوست دارن از جزوه من عکس بگیرن و ...

تو فامیل هم دوسم دارن همه 

کار خاصی نمیکنم فکر کنم ذاتیه

البته اذیت کننده است تا حدودی 

2740

نمدونم کار خاصی انجام نمیدم انگاری مهره مار دارم از آشناها گرفته تا غریبه همه دوسم دارن و جور دیگه تحویلم میگیرن در حالی ک با خواهرم این چنین نیستن

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید 
منک نمیدونم بگید چجوری سیاست داشته باشیم که شوهرمون رومون دست بلند نکنه

مردی که دست بلند میکنه به سیتست تو نیست به عقل نداسته خودشه

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
منک نمیدونم بگید چجوری سیاست داشته باشیم که شوهرمون رومون دست بلند نکنه

اولا نباید زمینشو فراهم کنید (یعنی عصبانیش نکنید که تا اون حد پیش بره) دوما با خانواده درمیون بذارید

میدونم خوب نیست ولی اگه ساکت بمونید فکر میکنه بی کس و کار هستید و هر بلایی سرتون میاره🤦🏻‍♀️

اولا نباید زمینشو فراهم کنید (یعنی عصبانیش نکنید که تا اون حد پیش بره) دوما با خانواده درمیون بذارید ...

اصلا نمیشه باهاش حرف زد میخاد همیشه بهش بله چشم بگم منم دلیل میارم برای کارام عصبانی میشه میزنه

2706