2737
2734
عنوان

فردین های گرامی بیاین

144 بازدید | 18 پست

واقعا نمیدونم چیکار کنم با این ویژگیم، یه نفری از یه گروهی ناراحت بود اومد با من حرف زد و فحش داد و منم پا به پاش دلداری دادم و... حالا امروزی یه چیزی بهش گفتم و یه جواب خیلی سرد داد

بار اولم نیست بارها این اتفاق افتاد و هرچی تصمیم میگیریم این فردین بازی رو کنار بزارم ولی باز دوباره همون کارو میکنم

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند

فروردین؟

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نمیدونم مشکل از منه، مثلا مهرطلبم یا چی؟!

خیلی رو اعصابه واسه ادما همه کار کنی بعد این بشه جوابش

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
2740
فروردین؟

نه عزیزم فردین بازی نشنیدی؟

نکن اینکارو ...بارها کنار همکارم بودم از،هر چیزی ک فکرشو بکنی تا پاش افتاد با یکی درگیر شد موند توش رفت گفت این وادارم کرده برا خودشیرینی بیشتر دوتا کلمه حرف دردل کرده بودم رفت به رئیس مون گفت

چقد منی 😂

واقعا باید چیکار کنیم 😂

بعد بعضیا که محل به هیشکی نمیدن و هیشکی واسشون مهم نیست چقدر عزیزن و میخانشون

نه عزیزم فردین بازی نشنیدی؟

اهااا اره متوجه شدم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
نکن اینکارو ...بارها کنار همکارم بودم از،هر چیزی ک فکرشو بکنی تا پاش افتاد با یکی درگیر شد موند توش ...

اخه بارها تصمیم گرفتم اینطوری نباشم باز تا یکی رو ببینم ناراحته و درد دل میکنه من انگار از خود بیخود میشم
و کلی از ادما تعریف میکنم و میبرمشون بالا بعد واسم شاخ میشن

2706