2733
2734
عنوان

دوستان کسی هست مجرد باشه و بدنش پر از ترک پوستی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3637 بازدید | 185 پست
بگو منم خفيف داشتم 😕💔

گفتم عزیزم. فقط خواهشا حست را به خودت خوب کن اشتباه منو نکن عزیزدلم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن بدنم ترک داره تازهدعلاوه بر اون دست و پام کلی مو داره اینا طبیعیه اکثر زنا همینن حتی بازیگرای معروف. نباید ازش خجالت کشید مگه تو از پریودی خجالت میکشی ؟ پس چرا باید راجب چیزی که هر انسانی داره خجالت بکشی

عزیزم من شدید تنبلی داشتم خیلی دکتر رفتم تا یک دکتر زنان الهی خدا خیرش بده گفت مجردی این هورمونها را ...

منم خیلی استفاده کردم عزیزم ولی خوب نشدم تنبلیم کمه پارسال رفتم سونو الان نمیدونم ولی امروز گفت رحمم خیلی صفته بعد کل بدنم هوا داره 

تلاشمو میکنم خیلیییی سعی میکنم ی روز خوبم دو روز باز ب هم میریزم😑😞💔

با خودت عهد ببند از این به بعد به افریده خدا حست را بد نکنی

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
منم خیلی استفاده کردم عزیزم ولی خوب نشدم تنبلیم کمه پارسال رفتم سونو الان نمیدونم ولی امروز گفت رحمم ...

بدنت سودا نداره؟حتما برو بادکش و گرمی زیاد بخور. تنبلی بنظر من مالی سردی هست. پونه رو من خیلی جواب داد

روزی چندبار ب چ صورت

یک هفته قبل پریود روزی یکی دوبار بخور. ترک های پوستیتم قربون صدقه اش برو دوستشون داشته باش کم کم محو میشن

چشممممم😁🙏🌿

بخدا اگه انجام بدی نتیجه اشو می بینی. با ترک هات رفیق باش اینقدر ازشون فراری نباش انگار یک نقش و نگار زیبا روی پوستت هست

میبینی که ری اکشن بعدش سخت تر و غیر قابل جبران تره😕

💔💔💔

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
زایمان کردی

نه خدا نکنه   مجردم. کلا یه چاقی یهویی داشتم چون ورزش رو ول کردم حتا بازو هام هم ترک برداشت شکم کلا یه افتضاحی 

می نویسم یادگاری تا بماند روزگاری گر نبودم روزگاری این بماند یادگاری
2706