2733
2739
عنوان

دوستان کسی هست مجرد باشه و بدنش پر از ترک پوستی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3470 بازدید | 185 پست

من رو باسنم دارم ۱۷ سالمه

ن چاقم ن لاغر ن عملی کردم نمیدونم مال چیه 

ولییی خیییییلی دوسش دارم باحاله

بیان نمیکنم چون این جزئی از بدن منه طرف منو خواست پس باید زشت و زیباییم بخواد

ب کسی نشون ندادن تا حالا جز مامانم کسیم ببینه برام مهم نیست چون من از خودم لذت میبرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دارم خیلی زیاد نیستن ولی خب دارم  

نیومدم ک اینو بگم ،میخواستم بگم وقتی تو خودتو قبول نداری و به خاطر یه ترک پوستی از الان انقدر نگرانی مطمئن باش همه تورو به خاطر همین ترک مسخره میکنن ،به خاطر چیزی که خیلیی عادیه و همه ما آدما داریمش 

2728
من رو باسنم دارم ۱۷ سالمه ن چاقم ن لاغر ن عملی کردم نمیدونم مال چیه  ولییی خیییییلی دوسش دارم ...

والا خودشون چی هستن پشمالوا😁😁

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

من مجردم کناره های باسنم داره 

پشت ساق پامم داره 

کمرمم داره 

اره دوست‌پسر داشتم سه سال پیش و دیده ساق پا و کمرم رو اتفاقا خودشم کمرش ترک داشت 

فک نمیکنم چیز خاصی باشه و حتی با لیزر هم شنیدم رفع میشن

@زهرا_ملکه_کوردستان    

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2738

عزیزم 

درک میکنم 

منم برای بارداریم نگران ترک پوستی در ناحیه شکم و سینه هستم 

به همکارم در زمینه تخصص پوست مراجعه کردم 

ایشون برام لوسیون با فرمولاسیون مخصوص تجویز کردن که پزشک دارو ساز برام بسازن و از ماه چهارم به طور موضعی استفاده میکنم که در  بارداری دچار ترک پوستی نشم 

شماهم همین کارو کن منتها چون قراره دارو ساخته بشه براتون هزینه ش گرون هست چون از کلاژن مصنوعی استفاده میشه اما نتیجه عالیه 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2706