2733
2734
عنوان

حجاب وعقاید

235 بازدید | 28 پست

بازنی که قبل ازدواج کاملا محجبه بود واعتقاداتشو داشته وصحبتهای قبل ازدواجمونم رو همین جور مسائل بوده،وبعد ازدواج کاملا تغییر کرده چطور باید رفتار کنیم وچطور کنار بیایم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما رو حساب حجابش باهاش ازدواج کردید؟ اگر اینطوریه که حق داری ولی باید روز خاستگاری میگفتی که من حجا ...

خب اون صحبتهارو کردیم ک الان از شما میپرسم چطور باهاش رفتار کنم

2728

مگه کسی در قبال پوشش خودش به شما بدهکاری ای داره 

انسان آزاده هرجور که دلش خواست لباس بپوشه انگار شما از اون خشکه مذهبی هایی هستین که خانم تون رو تو خونه حبس میکنین بیرون هم با چادر خفش میکنین 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
2740
مگه کسی در قبال پوشش خودش به شما بدهکاری ای داره  انسان آزاده هرجور که دلش خواست لباس بپوشه ان ...

این قضاوت شماس نه چیزی ک هست من زن گونی پیچ نمیخوام ولی کسی ک دیگه خدارو هم قبول نداره و اصرار به خوردن مشروب و بی بندو باری داره رو هم نمیشه تحمل کرد

مگه کسی در قبال پوشش خودش به شما بدهکاری ای داره  انسان آزاده هرجور که دلش خواست لباس بپوشه ان ...

عزیزم روز خواستگاری صحبت کردند، باید خانم به حرفاش عمل کنه

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
خب اگه اون تغییرات درست نباشن یا با نظرات ما فرق میکنه چه باید کرد

اگه دوس داری زندگی آروم و عاشقونه ای داشته باشی باید بپذیری که افراد با هم فرق دارن تفکرات همه یکسان نیست اعتقادات همه هم درست نیست شما نمیتونی اعتقادت تو حلق کسی بکنی اونوقت تو زندگیتون بالا میاره خودت عاقبت دیکتاتور بودنت رو میبینی تو زندگیت 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
2706