2733
2739
عنوان

قرص لاغری

30 بازدید | 2 پست

سلام به هرکسی که ممکنه به این پست بربخوره

حالا کسی هم نبینه، صرفا تاپیک طدم وضعیت خودمو ثبت کنم و از نظر بقیه کمک بگیرم.

من قرص گلوریا رو شروع کردم از امروز، قبلا یه دوره همراه دکتر دارودرمانی داشتم چون PCO دارم و تنبلی تخمدان که خیلی مقاوم ام به کاهش وزن. بعد کنکور حدودا ۹۷ کیلو بودم که تا ۴ سال بعدش که بشه الان به زور رسوندم به ۷۹ کیلو. تو این ۴ سال کلی اطلاعات در مورد ورزش و رژیم کسب کردم. اون دارودرمانی هم که گفتم اصلا برام خوب نبود. تلفیقی از داروهای گیاهی که باعث شد مسمومیت فریتین بگیرم.

الان تصمیم گرفتم در حد یکی دو دوره از دارو استفاده کنم که بتونم راحت تر ورزش کنم، چون دو سالی هست بدنسازی کار میکنم و با وزن سنگین برام سخته.

باید اول بگم که این دارو به احتمال زیاد مت آمفتامین داره. این ماده میتونه اعتیاد آور باشه. ولی توی این قرص یه درصدی هست نه اینکه کلش باشه. و اگه خودتونم بخونین این قرص مت آمفتامین برای بیش فعالی تجویز میشه و خب کاربرد درمانی داره. پس مخدر کوچه بازاری نیست. عین کدئین که اعتیادآوره ولی درمانیه. پس خودم انتظار عوارضشو دارم.

امروز روز اول بود، پست ساعت ۱ اینا قرص رو آورد و من صبونه سبک خورده بودم، همون جا خوردم یه کپسول و یک ساعت بعدش که ماهار خوردم تاثیر چندانی رو اشتهام نداشت. بعدش تا الان چیزی که محسوسه گشادی مردمکه که من حساس بودم روش و میفهمم شاید اصلا نفهمین، فشار سنج دم دستمه و افت شدید فشار هست که با وجود کم اشتهایی خطرناکه ولی قند خونم نرمال بوده رو ۱۲۰ اینا. به شدت تشنگی میاره. از لحاظ روانی هم بی‌قراری و انرژی زیاد شده ولی نه خیلی تا الان. ریزه خواری اصلا نداشتم و سیب و نمک خوردم که فشارم اوکی شه.

سعی میکنم به خاطر استمرار خودم هم که شده بیام اینجا آپدیت کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.