2733
2734
عنوان

کیا دختره موفرفری دارن

402 بازدید | 50 پست

میخواستم بگم خیلی خرشانسین 😭😭😭من امروز رفتم بیرون یه دختره پنج شیش ساله کوچولو بالباسه عروسکی صورتی لبه ساحل داشت شن بازی میکرد باموهای فرفری بلند غش کردم هیچوقت انقد دلم بچه دختر نمیخواست خدایا من یه دختر موفرفری میخوام 😭😭😭خودم فرفریم دخترمم فرفری بشه باهم لباسه ست بپوشیم وای من غش😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من موهای خودمو و پسرم و شوهرم فره اما دخترم نه ،موهاش حالت داره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731
2740

من مو فرفریم ولی دخترام موهاشون لخته مثل باباشون

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
2706