2737
2739

یه چیزی فرای icdl درساش

نه لپ تاپ نیاز نی اولش 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهارت icdl رو خودت یادبگیر  لپتاپ هم از هروقت بگیری سود کردی زود بخری بهتره  یه آموزشگاه ...

ترم یک قبل شروع دانشگاه به چه مهارت هایی نیازه؟؟قبلش باید اطلاعات کامپیوترت در چه حد باشه؟

ترم یک قبل شروع دانشگاه به چه مهارت هایی از کامپیوتر نیازه؟؟؟

کلا icdl اموزش نمیدن ولی در حد تنظیمات ویندوز اینا بلد باش

ترم یک مبانی برنامه نویسی میگن بهتون اگه کلاس بری که عالیه یا خوداموز بخونی

معمولا هم زبان ++c میگن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ترم یک قبل شروع دانشگاه به چه مهارت هایی نیازه؟؟قبلش باید اطلاعات کامپیوترت در چه حد باشه؟

همه چی رو یواش یواش یاد میگیری اما icdl رو خودت کار کن یه کلاس برنامه نویسی هم ثبت نام کن 

بیشتر تو دانشگاه ریاضی داره تا مهارت کامپیوتر

کاربری جدید نیستم....دوباره اومدم