2733
2734

مامانت چیزی نگفتتتت 

عموت برات چی آورده بود؟ 

برو باهاش دعوا کن بگو اونا به دخترت چیزی ندادن اونوقت تو رفتی براشون دو تا النگو خریدی برا دختر خودت پول یه گرم طلا رو ندادی رفتی برا اون ده گرم طلا دادی     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مامانت چیزی نگفتتتت  عموت برات چی آورده بود؟  برو باهاش دعوا کن بگو اونا به دخترت چیزی ن ...

نه میگی هر چی بابات بگه 

میگه اولویت من خانوادم هستن شما نیستید 

همون عموم سر عقدی به من ۵۰۰ هزار تومن داد بابام ۲ النگو امروز خرید برای دخترش ۷۰ تومن دلم شکست 

وقتی میخوام مهاجرت کنم نبینمش ناراحت میشه به خدا که همه پدر مادرا لیاقت احترام ندارن 

نه میگی هر چی بابات بگه  میگه اولویت من خانوادم هستن شما نیستید  همون عموم سر عقدی به من ...

بگو یعنی چی اولویتم خانوادم هستن یعنی برادرزاده از بچه نزدیکتره یا من بچت نیستم اون بچته که میگی اولویتم اونه گم کن همچین بابایی رو سال تا سال نبینش دعوتشم نکن بره با خانوادش 

با خیال راحت میتونی مهاجرت کنی چون تو ایران خانواده ای نداری 

میگه اولویت من خانوادم هستن شما نیستید  همون عموم سر عقدی به من ۵۰۰ هزار تومن داد بابام ۲ النگ ...

عیب نداره عزیزم.بابای منم الویتش خانوادش بودن البته واسه ماهم کم نمیزاشت ولی خیلی به اونا میرسید برعکس اونا بامابد بودن چندسال پیش بابام متوجه استباهش شد و ازشون دست برداشت

بگو یعنی چی اولویتم خانوادم هستن یعنی برادرزاده از بچه نزدیکتره یا من بچت نیستم اون بچته که میگی اول ...

ادم خیلی سخته خانواده ای نداشته باشه پشتش باشن واقعا حالم بده 

2740
عیب نداره عزیزم.بابای منم الویتش خانوادش بودن البته واسه ماهم کم نمیزاشت ولی خیلی به اونا میرسید برع ...

خانواده بابام اصلا بهش اهمیت نمیدن باز میچسبه بهشون

ادم خیلی سخته خانواده ای نداشته باشه پشتش باشن واقعا حالم بده

ولش کن الان ازدواج کردی ازشون جدا شدی خداروشکر 

انرژیتو بذار برای خودت و شوهرت برا این افراد تلف نکن 

دو روز دیگه که مریض شد برا وامی قرضی چیزی موند ببینه همین عموت و دختر عموت تره هم واسش خورد نمیکنن خودش اونوقت میفهمه خانواده یعنی کی  اونوقت تو هم بگو من خانوادم اولویتم هستن یعنی شوهر و بچه هام تو هم برو از خانوادت یعنی برادرت و برادرزادت کمک بگیر