2733
2739

هیچوقت از هم خوشتون نمیاد ولی مثل چی به هم اهمیت میدین. وقت گذروندن با همدیگه براتون عذابه اما براش پول هم خرج می کنین. کل عمر حتی خود خانواده تون هم مایه ناکامی و عذاب و محدودیت اند براتون (در مقابل هم) اما همو ول نمی کنین محکم چسبیدین. خب مشکل تون چیه؟ چرا باید آدمایی که ازشون متنفرید عزیز ترین هاتون محسوب شن؟ این هیچی چرا هزینه میدید انقدر؟

علاقه مند به تشخیص اختلال شخصیت و شخصیت شناسی (روانشناسی نخوندم خودم تحقیق کردم و آدمارو از نظر روانی بررسی کردم، مخصوصا آدمای غیر عادی یا دارای اختلال شخصیت) در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه هم اینطور نیستن

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️
2728

فامیل‌های دور رو کار ندارم

ولی خانواده‌اس دیگه هرچقدر هم بد باشن بازم ته دلت دوسشون داری واسه من که اینجوریه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

همه اینطور نیستن

توی هر خانواده ای تکو توک همچین اشخاصی هستن

و آدم خانوادشو ول نمیکنه

اینا هرچی باشن کسایی هستن که بخشی از خود الانت رو مدیون بودنشون هستی

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒

الان همه به طرز معجزه آسایی مشکلشون با فامیل حل میشه و میان اول تکذیب میکننت بعد میخورنت😅

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2740