2733
2734
عنوان

درچه شرایطی به حرف های شوهراتون گوش میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه بستگی داره کجا رو بگه، چون با خودش بهم خوش میگذره ترجیح میدم همیشه پیشش باشم، در خصوص پوشش چون از اول راحت بودم اگر بخواد بهم بگه باحجاب شو قطعا نمیتونم حرفش رو گوش کنم و مقابله میکنم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
احترام متقابل اون بگه قبول میکنم من بگم اون قبول میکنه همسرم همیشه م باهم لباس میخریم سلیقه من اون م ...

شوهر من میگه هر جا بخایم بریم باید با هم بریم 

هر جا بخوابیم با هم بخوابیم 

همه جا میگه با هم باشیم 

ولی من یکم اذیتم رو مخمه این موضوع که میگه اونجا نرو اینو نپوش رژ کمرنگ بزن 

تنبل نیستم اما در مصرف انرژیم صرفه جویی میکنم  

درباره لباس پوشیدن حرفش رو گوش نمیدم البته تو لباس پوشیدنم دخالت نمی کنه 

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️
من اگه بخوام برم اب بخورم طرف بگه نرو  نمیرم دیگه نیپرسم چرا ؟؟؟ یا ب تو چ ؟ یا فلان یا بهمان& ...

حتی اگه به ضررت باشه ؟؟ چند سالته متاهلی

تنبل نیستم اما در مصرف انرژیم صرفه جویی میکنم  
شوهر من میگه هر جا بخایم بریم باید با هم بریم  هر جا بخوابیم با هم بخوابیم  همه جا میگه ...

خوب این خیلی خوبه همسر منم اینطوره هرجا بره منم باید ببره دوست رفیق نداره من دوست رفیقشم من اذیت نیستم ولی خوب برا ارایش لباس اینا اصلا گیر نمیده 

2706