2733
2734

اختلاف سنی شون چقدره؟

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرت از همسایه یادگرفتن یا از خانواده؟

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩
2728

پسرن یا دختر چند سالشونه 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738

بیچاره بچه هاتون

سلاممم من یه دخترِ 15 ساله ام با کلیی امید و آرزو🌻🌱 من درحال حاضر درگیر مشکلاتی هستم و میدونم قبل از اینکه مشکلاتم من رو از پا در بیارن من شکستشون میدم😌💘دیگران بهم میگن خیلی بیشتر از سِنت میفهمی و راستش خودمم قبولش دارم🌚همیشه دوست داشتم یه خواهر داشته باشم و تنها نباشم...ولی الان خیلی تنهام خیلی💔  تنها چیزی که باعث میشه ادامه بدم و کم نیارم اینه که میدونم خدای مهربون هیچ کس رو بدون دلیل خلق نکرده و هرکس به هَدفی داره که باید پیداش کنه..🌓💞 در آخر میرسیم به همین آیه قشنگ که میگه:                   💓 أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

متنفر نیستی فقط الان خسته ای

کاش میشد چند ساعت بذاری پیش مادر یا مادرشوهر تا استراحت کنی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706