2737
2734
عنوان

دختر عموم رفته با یه آمریکایی ازدواج کرده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3488 بازدید | 115 پست
اگه اون پسر درست حسابی بود ازهمون امریکا زن میگرفت

وا  ...چه ربطی داره...خوبی شما...الان به دخترای کشور خودت زدی یا پسره...بعد الان این همه ملیت های مختلف ازدواج میکنن..یعنی درست و حسابی نیستن....جدی میفرمایید  

شانس داره دخترعموت. وگرنه هرچی به پست ما میخوره خرپیر و افسرده و آس و پاس و هرزه و زشت و پرادعا که تازه ناز و گوزم میکنه برای اومدن به ایران 😐 خیلی خوشگله دخترعموت؟

من که به تنها چیزی که بهش اعتقاد دارم شانسه و شانس فقط. نه هیچ چیز دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از اشناهای ماام با ی المانی ازدواج کرد طرف ولش کرد رف الان این مونده با ی بچه،انشاالله دختر عموت ...

مال ماهم دقیقا همین اتفاق پیش اومد

دختر عمه ی بابام رفت به یه پسره که عرب عراق بود.. خیلی خفن بود

ولی با یه بچه ولش کرد رف

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2731
دقیقا چه چیزش تکه؟مگه زن ایرونی هم مونده؟همه جارو نگاه میکنم چیزی جز فیلم ترکیه نمیبینم 

...اوممم..چه جالب شاید زندگی خودت مثل فیلم ترکیاست که اینطور نظری میدی ادم درست و حسابی    لعنتی با اصالت  

2740

اصلا مرگ بر آمریکا 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

فک کنم فقط من ایرانی میخوام 😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
مال ماهم دقیقا همین اتفاق پیش اومد دختر عمه ی بابام رفت به یه پسره که عرب عراق بود.. خیلی خفن بود ...

خیلی ریسکه چون فرهنگا متفاوته،من همزبونو نمیتونم درکش کنم چ برسه یکی ک کلا از هرنظر فرهنگش باهام متفاوته

خیلی ریسکه چون فرهنگا متفاوته،من همزبونو نمیتونم درکش کنم چ برسه یکی ک کلا از هرنظر فرهنگش باهام متف ...

دقیقا

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2706