2733
2739

من جایی که کار می‌کنم در حال حاضر بهم خوب میرسن ( نسبت ب ارگان های دیگه) تا الان یه میلیارد و ششصد وام گرفتم حقوقم هم بالای ۲۵ تومنه

اما کارم یونیکه یعنی تخصص خاصی یاد نمیگیرم بعده ها که سنم رفت بالا اگه بخوام جا به جا شم برام شغلی احتمالا نباشه یا اگه باشه هم حقوقم خیلی پایین میشه

ی گزینه کاری دیگه هم دارم ک مثل همسرم تو شرکت بورسی کار کنم اولاش حقوقم کمه شاید بین ۱۵ تا ۲۰ تومن وام ممکنه نداشته باشم ( چون فقط بعضی از شرکت های بورسی وام داره نه همشون تازه وام هاشون هم خیلی زیاد نیست بازپرداختش هم کوتاهه ) اما مزیتی که داره هم تخصص پیدا میکنم هم اینکه اگه مدیر شم حقوقم خیلییی رشد میکنه مثلا کسی که ۱۰ سال خوب کار کرده تو شرکت بورسی حقوقش بالای ۱۰۰ ملیونه اما ساعت کاریش بیشتره مسئولیتش بیشتره و اگه راضی نباشم از شرکتم رو هوا همه جا برم میدارن 

خیلی دوس دارم برم جایی گه اگه بعد ۵ سال پشیمون شدم بتونم راحت قید همه چی رو بزنم

شما جای من بودین چیکار میکردین؟؟؟ اینم بگم من ۲۶ سالمه اگه بخوام از جایی ک کار میکنمم در بیام باید ۱۶۰۰ وام رو تسویه کنم

همون اولی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با اولی میتونی وام بگیری سرمایه گذاری کنی چیزهای با ارزش بخری چندسال دیگه هم اگه نخواستی اونجا کار کنی با سرمایه ای ک داری برای خودت کار راه بندازی ، حتما ک نباید همش ب فکر کار کردن برا دیگران باشی و ببینی چقدر بهت حقوق میدن ...

ی مدت برا بقیه کار کن بقیه عمرت برا خودت 

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
مهندسی مالی خوندم یعنی قید ۱۶۰۰ وام رو میزدی؟

ببین هدف و شخصیت آدما فرق داره .من دوست دارم جایی کار کنم که همیشه جونیور نباشم و رشد و پیشرفت توش باشه .خیلی هم از وام خوشم نمیاد چون ساپورت هم میشم.ولی خب اگه خودت آدمی هستی که ثبات دوست داری اولی رو انتخاب کن  

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
ببین هدف و شخصیت آدما فرق داره .من دوست دارم جایی کار کنم که همیشه جونیور نباشم و رشد و پیشرفت توش ب ...

من وامی ک گرفتم رو تونستم چند برابرش کنم 

بلدم از وام سود خوب بگیرم از طرفی میترسم تو آینده ناراحت این باشم ک چرا خودمو محدود کردم ب اون ارگان

من وامی ک گرفتم رو تونستم چند برابرش کنم  بلدم از وام سود خوب بگیرم از طرفی میترسم تو آینده نا ...

همین دیگه من خودمم همینجوریم .بعد هی خود خوری میکنم .ولی اون خانمه خوب گفت میتونی خودت برای خودت کار راه بندازی 

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
اره ب فکرشم  اینم راه خوبیه  ولی نگران آینده ام خیلی

وقتی پول داری ، سرمایه داری  چیزهای با ارزش داری ، ( ملک زمین طلا دلار ) دیگه نباید نگران باشی ، چون طلا و دلار همیشه تو این مملکت انقدری رشد داشته که بشه روش حساب کرد ، نگران این باش ک مجبور باشی تا آخر عمر برای بقیه کار کنی ، وگرنه الان مگه وام گیر میاد ؟؟ برای ۵۰ تومن وام خودمون کشتیم ، بنظرم اصلا این موقعیت ر و از دست نده و خیلی دقیق و عاقلانه برای سرمایت برنامه ریزی کن ، ته ته تهش اینه تو ۳۵ سالگی ی مغازه جای خوب میخری میدی اجازه ماهی خداااتومن میگیری عشق می‌کنی ، اقتصادمون داغونه بچسب ب وام و چیزهای قسطی ، خواهرانه راهنماییت کردم .

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706