2733
2739

چند روز پیش جلوی یه فروشگاه پارک کردم کار داشتم.

یه پسر بچه خیلی گوگولی اومد عید مبارکی گفت و عیدی خواست.

بهش گفتم پول‌نقد ندارم خاله. و سوار ماشین شدم که برم.

ولی دلم نکشید. گفتم دلش میشکنه. پیاده شدم برم واسش یه کیک بستنی بخرم که یهو دیدم چندتا بچه دیگه هم دارن میان همراهش.

خب منم اونقدری در توانم نبود هزینه کنم واسه همشون بخرم.

باز برگشتم توی ماشین

یکی دیگشون اومد دم ماشین و عیدی خواست.

هرچی بهش گفتم پول ندارم هی پافشاری کرد و گفت کیفتو باز کن بگرد شاید داشتی.

بعد از اونم سر و کله یه نوجوونشون پیدا شد که میگفت منم میخوام سوار ماشینت شم باهات بیام.

خب منم حسابی ترسیده بودم که بلایی سر خودم یا ماشین بیارن یا یه فحش بدی بدن و اینا. هرچی با عزیزم و قربون صدقه حرف زدم نمیرفتن.

آخر سرشون جیغ و داد کردم و به ۱۱۰ زنگ زدم تا بیخیالم شدن.

اما بعدش هی دلم میلرزید که نکنه رو اون بچه اثر بدی گذاشته باشم.

چند روز هم هست یه گره تو یه کارم خورده که هی فکر میکنم آه اوناست.

بگیذ حق داشتم یا نه تو‌رو خدا

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.

خندم گرفت 

فکر کنم بابت این برم جهنم

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂

اون نوجوون دیکه جرا نیخواست سوار شه

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه عزیزم خب داشتن اذیت میکردن تو هم داشتی در حد توانت کمکشون میکردی حق داشتی

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2740
خندم گرفت  فکر کنم بابت این برم جهنم

وا.

حالا خوبه میخندی ولی چیش خنده داره؟ 🤦🏻‍♀️

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.
اون نوجوون دیکه جرا نیخواست سوار شه

خیلی پررو بودن. تا بحال بچه اینقدر پررو ندیده بودم.

وا. حالا خوبه میخندی ولی چیش خنده داره؟ 🤦🏻‍♀️

پن کلا به همه چی میخندم 

اونجاش تصورش که جیغ زدی باحال بود🤣💔😐

2706