2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
جای شمارو تنگ کردم؟! 

ن عزیزم با این همه حسنات و خواستگار گفتم نباید وقت اینجا داشته باشی

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2740
ولی خوشگلایی که من دیدم همه ازدواجای خوب 

اطراف من همه خراب کردن متاسفانه انتخاب اشتباه داشتن 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

نه

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
قیافه اصلا.مهم اینه که طرف مقابلت فرهنگ وشعور داشته باشه.یعنی اگه میمون هم بود وقتی دهن بتز کرد از ط ...

ولی برا من اصلا قیافه مهم نیس برا من هیکل مهمه ک لاغر نباشه فقط 

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2706