2733
2734

بله 

شروع رابطه با پسندیدن چهره است استارتش

دیگه بقیه اش واسه بعد..اخلاق و تفاهم و..

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچی خوشگل تر انتخابت بدتر 

خوشگلا اکثرا ازدواجای خوبی نمیکنن هر چند خواهان زیاد دارن اما شانس نه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2728
2738
اره خیلی  با توجه به تجربه خودم میگم بیشتر از هر چیز دیگه ای تاثیر داره  من خودم قیافم ع ...

تو نی نی سایت چیکار میکنی پس

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
والا من یه جا خونده بودم قیافه تو میزان کتک خوردن بچه ها تاثیر داره دیگه ازدواج که سهله

دقیقا زدی تو هدف 

به نظرم طرفت باید یه جوری باشه ک وقتی صبح از خواب بیدار شدی نگی وای این کیه بغل من خوابیده😂  ...

خب اینا ک زشتن چی

2706