2733
2739
عنوان

جانم؟؟😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑

222 بازدید | 20 پست

چرا تاپیک «دوست داری کدوم شهر زندگی کنی» ترکید؟ همه کامنتا خوندم ولی هیچ بحث قومیتی و اینا هم پیش نیومد

میشه لطفا بهم بگید چرا؟

این همه تایپک تو پربازدید ها واضح دارن مسائل جنسی یا خیانت رو ترویج میدن، اونوقت ی تاپیک ساده....

@niniyar_1    

@niniyar_5    

@niniyar_3    

@niniyar_2    

ساعت کاریتون رو بلد نیستم برا همین همه رو تگ کردم😅🙏

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک

اینا پیشگیری قبل از درمان میکنن

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا به غیر این

لطفااااااا بگین چرا سایت همش خراب میشه؟؟ چرا پیگیری نمیشه؟

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
2731

حتما کسی اسم شهرشو نگفته بهش زور اومده گزارش زده

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

داشتم خودتونم میترکوندم که تاپیک زدین مگه پستها رو نخوندین؟ هم دعوای قومیتی شده بود هم در مورد مشهد و سختگیریهاش بحث سیاسی شده بود

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
اینا پیشگیری قبل از درمان میکنن

پیشگیری؟

پیشگیری یعنی قفل کردن تاپیک ن اینکه بترکونن

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک
2738
حالا به غیر این لطفااااااا بگین چرا سایت همش خراب میشه؟؟ چرا پیگیری نمیشه؟

دقیقا از ساعت ۱ به بعد سایت نمیاره

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید 
فقط 4 کلام داشتین از خوبی های تهران می‌گفتیم نه حرفی بود نه حدیثی 

دقیقا

نهایتا یکی دونفر ازجمله خودمم گفتیم ک فلان شهرا هواش آلوده است

اصلا درک نمیکنم

داشتم خودتونم میترکوندم که تاپیک زدین مگه پستها رو نخوندین؟ هم دعوای قومیتی شده بود هم در مورد مشهد ...

میشه رسیدگی کنین سایت از ۱ شب به بعد دیگه کلا نمیاره 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید 
داشتم خودتونم میترکوندم که تاپیک زدین مگه پستها رو نخوندین؟ هم دعوای قومیتی شده بود هم در مورد مشهد ...

نی نی یاز عزیز میشه بگین چرا سایت خراب میشه همش؟ از ساعت 12ونیم به بعد باز نمیشه..

شبیه بغض نوزدای که ساعت هاست می گِرید.... پر از حرفم کسی اما زبانم را نمی فهمد:)!                                   https://abzarek.ir/service-p/msg/1822345  حرفی سخنی داشتین درخدمتم....
دقیقا نهایتا یکی دونفر ازجمله خودمم گفتیم ک فلان شهرا هواش آلوده است اصلا درک نمیکنم

آره دقیقا من و شما و یه تهرانی دیگه، کسیم مخالفتی باهامون نکرد

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  

والا فقط ینفر بود ک میخواست از مشهد بره و میگفت اذیته

ب جزییات اشاره نکرد

برای بقیه شهر ها حقیقتا هیچ دعوایی ندیده بودم

حرف حرف شماست، متاسفم

میشه رسیدگی کنین سایت از ۱ شب به بعد دیگه کلا نمیاره 

فنی بعضی مسائل رو اون موقع که کاربرا کمتر هستن تست میکنن برای همین اینطوری میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706