2733
2734
عنوان

کنار امام رضا هستم اما نمیدونم چرا دلتنگم نمیدونم چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 151 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ای عزیزم براش یه صلوات فرستادم انشالله هیچ انسانی از نعمت سلامتی محروم نشه

چند ماه تو بیمارستان بودن دیگه میخواست مرخص شه یهو رفت کما 

کاش هیچ مریضی روی کره زمین نباشه خیلی دلم گرفته 😭😭

و خدای که در این نزدیکیست  ❤️
آبجی لطفا برای خوب شدن حال روحیم دعا کن قربونت حالم خوش نیست

انشالله به واسطه ی امام رضا جانم شادی نصیب قلبتون بشه

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
عزیزم خوشا به سعادتت برای پسر منم دعا کن یا امام رضا جان بطلب بیایم پابوست دلتنگیم

فدات بشم انشالله ضامن آهو ضامن سلامتیتون بشه

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

التماس دعاسلام من به امام رضابرسون بگو هنوز. حاجتم رونگرفتم من یه درخونت امیددارم به حق این شب های عزیز که درپیش داریم  دعاهایی که توحرم کردم راپادرمیونی کن ازخدااجابتش روبرام بگیر به حق جوادت

خوشا به سعادتتت بخدا با دیدن تاپیکتون گریه ام بند نمیاد  یعنی از این دلخوشی که الان دارید تجر ...

به زودی عزیزم 

انشالله زیرسایه ی امام رضاباشید

ممنون عزیز دل اگه مقدوره یه عکس از گنبد طلا بگیر برامون

خدا از دهنت بشنوه دیشب همین موقع ها کلی گریه کرد مامانم حالش خوب نیست داره از بین میره و ما هم هیچ ک ...

اخ عزیزم انشالله به واسطه ی امام رضا جانم سلامتی به وجودشون برمیگرده

2706