2737
2739

نمیدونم میتونم یان تا الان.۱۲ ۱۱ساعت ک چند بار شده بود شاید 

هیچی درس نخوندم واونایی ک خوندن یادم رفته از استرس وغم دیوونه شدم حداقل تلاشمو بکنم 

عزیزم من کتاب قلمچی رو خوندم نوشته بود امکان نداره کسی ۱۵ ساعت درس بخونه و فایده ای نداره 

نوشته بود نرمالش ۱۰ تا ۱۱ ساعته 

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من کتاب قلمچی رو خوندم نوشته بود امکان نداره کسی ۱۵ ساعت درس بخونه و فایده ای نداره  نوش ...

آره دقیقا نمیدونم الکیم باشه فقط نگاش کنمم راضی حداقل از عذابم کم بشه نمیدونم واقعا 

2728
آره دقیقا نمیدونم الکیم باشه فقط نگاش کنمم راضی حداقل از عذابم کم بشه نمیدونم واقعا 

عزیزم ده ساعت اوکیهه 

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 

همون ۱۱ ساعت بخون اما هرروز ۱۱ ساعت بخون یعنی استمرار داشته باش و از خلاصه نویسی هات و تست و کلاسای نکته و تست استفاده کن

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2738
نگا کن من حتی ساعت هم می‌آورم داده چن روز ساعت مطالعه کمه بیا با هم جدی تا روز کنکور بخونیم

باشه واقعا احتیاج دارم وباید انجام چاره ای ندارم نمی‌خواد گزارش درس بدیم فقط ساعت ک تلاشمون بیشتر بکنیم 

باشه واقعا احتیاج دارم وباید انجام چاره ای ندارم نمی‌خواد گزارش درس بدیم فقط ساعت ک تلاشمون بیشتر بک ...

اره حتما گزارش بدیم 

من میخوام صبح ها زودتر بیدار شم جبران روزایی که کامل نکردم ساعت مطالعه رو 

اینجا بهم بگیم؟ 

اره حتما گزارش بدیم  من میخوام صبح ها زودتر بیدار شم جبران روزایی که کامل نکردم ساعت مطالعه رو ...

آره بگیم فک کنم درخواست بدیم بهتر باشه 

بعد بنظرم این کارو بکنیم هر ۴ساعت گزارش بدیم ک ۴ساعت خونده شد وهرموقع کم آوردیم وخسته بودیم همدیگرو مجبور کنیم و انگیزه بدیم