2737
2739
عنوان

بچه ها من از یکی خوشم اومده🤣

84 بازدید | 7 پست

امروز با یه خط دیگه بهش زنگ زدم بگم لباس مجلسی گذاشتید دیوار ببینم زن داره یا نه جواب نداد پیام داد بفرمایید گفتم لباس مجلسی گذاشتید گفت اشتباه گرفتید فکر نکنم با کسی باشه چطور بهش بگم راننده اسنپه 

با فیلم های دکتر هلاکویی خیلی زندگیم بهتر شد 🥰🥰

به دستش نگاه میکردی ببینی حلقه داره یا نه 

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از روی لباس مجلسی چه طور قرار بود بفهمی زن داره یا نه؟🤔

امیدوارم خدا جوری تو خوش بختی غرقتون کنه ....که هیج راه نجاتی نداشته باشین😁عاشق رمان های تاریخیم مثل سرابی در مه(که اگه سرچش کنید میتونید رایگان بخونید) و سه جلدی سرگذشت آب و آتش نوشته بهار برادران(میتونید از طاقچه و کتابراه بخرید)

ملت رو نگا با یه لباس مجلسی میخوای بفمهمی سینگله   خدا به داد مون برس

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2738