2733
2739

با خوندن🚶🏽‍♀️

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من آخریا شش و خرده ای می زدم

سطح سوالاش بالاتر از کنکور بود

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
با خوندن🚶🏽‍♀️

خدایی خوندن نمیشه ریاضی و فیزیک و شیمی رو ده از ده زده خیلی سرعتی و نابغه هم باشی زمان کمههههه من میخونم بیشتر سوالا هم بلدم ولی نمیتونم انقدر بزنم حتی سرعتی هم بلدم 

2738
خدایی خوندن نمیشه ریاضی و فیزیک و شیمی رو ده از ده زده خیلی سرعتی و نابغه هم باشی زمان کمههههه من می ...

دقیقا

خودتم بکشی بالای ۶۸۰۰ نمیتونی بزنی

بعضیا ماشالله هر تا پر رو بلد نیستن ولی ترازا ۸۵۰۰ گاها ۹۰۰۰ هم دیدم

توی رشته ریاضی دوستی داشتید ؟ نتیجه اش چی شد

آره 

اونم فرهنگیان

البته تراز و رتبه ش یادم نیست

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
دقیقا خودتم بکشی بالای ۶۸۰۰ نمیتونی بزنی بعضیا ماشالله هر تا پر رو بلد نیستن ولی ترازا ۸۵۰۰ گاها ۹ ...

دقیقا اصلا یسری سوالات دام دارن ، من هرسری اینا رو میبینم اشکم در میاد من بکشم خودم رو ۵۶۰۰ تهش ۶۰۰۰ هر سری اینا رو میبینم اعصابم خورد میشه 

2706