2737
2734

ای خدا خسته شدم ولم کن😭

تا دیروز نکران سونو سینه ام بودم ک خرداد ماه باید برم و ببینم توده ام چطوریه وضعیتش

این درد بسم نبود 

امروز شوهرم دیدم یواشکی تو اتاق تا رفتم دیدم ی جوریه گفتک چی شد

میگه زگیل چطوریه؟؟میگم ینی چی

میگه هیچی ولش

گفنم یعنی چی ؟بدنت زگیل زد؟میگه فک کنم شبیه یه چیزی رو بدنم زده ک ترشح هم دازه ی کوچولو

الان این یعنی چی؟؟

ممکنه زگیل باشه؟

من تازه امروز پریود شدم هفت روز باید صبر کنم بعد برم دکتر زنان بگم پاپ اسمیر بنویسه برام؟

این چیه از کجا اومد 

الان یعنی منم دارم؟

چیکار کنم 

خدایا دارم سکته مبکنم 😭😭😭😭اینهمه درد چرا میفرستی برا منه بدبخت؟؟؟؟؟

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تموم شد?

اره تموم شد😐

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
آنقدر استرس نداشته باشه انشالله ک چیزی نیست ولی خواستی بری دکتر تو پاپ اسمیر مشخص نمیشه بگو پاپ اسمی ...

من پاپ اسمیر میدم همیشه

ی قسمت هست نوشته hpv type

اخرین بار مرداد پارسال داذم 😭

زگیل که ترشح نداره شای تبخال تناسلی هست روزی چندبار با صابون یا شامپو بشوره از بین میره

این دیگه چیه

اگ باشه من بدبخت شدم ک 😭😭😭

2738
اروم باش شوهره منم یه چیز شبیه زگیل داشت رفت دکتر گفت یدونه مو هست که اثجهت مخالف رشد کرده

چ دکتری باید برن؟

شوهر من اینقد بخییال ک 

نه دکتر میره نه رگیلم باشه عین خیالشه

برا خودش ک مشکل ایجاد نمیکنه

برا من ب‌بخت هس😭😭

من پاپ اسمیر میدم همیشه  ی قسمت هست نوشته hpv type اخرین بار مرداد پارسال داذم 😭

اره میدونم ولی مشخص نمیکنه مگ اینکه خدایی نکرده خطرناک باشه منم پاپ میدم تو اون قسمت چیزی نمینویسه ولی ازمایش جدا دادم و مبتلا هستم 

اره تموم شد😐

خب خداروشکر ...چون تا اونجایی که میدونم میتونی این مشکلاتت رو ببری پیش دکتر و با دارو و دوا و .. حلش کنی...از راه دور ما نمیتونم برات ورد بخونیم خوب بشی....چیه جدیدا مردم یاد گرفتن همینجوری تاپیک الکی میزنن...همش گریه..همش ناله...الان با گفتن این موضوعات انگار ما کاری میتونیم بکنیم...ما هم والا بدختیم ..مشکلات خودمون رو داریم..ولی نمیایم بگیم ..چون مشخصا هیچ کاری از کسی برنمیاد و فقط اعصاب یه ملت خورد میشه

خب خداروشکر ...چون تا اونجایی که میدونم میتونی این مشکلاتت رو ببری پیش دکتر و با دارو و دوا و .. حلش ...

برو بیرون بینم

تو دیگه چی میگی این وسط

کم بدبختی دارم دیگه حوصله یکی مثل تورو ندارم

یالا بیرون 

اره میدونم ولی مشخص نمیکنه مگ اینکه خدایی نکرده خطرناک باشه منم پاپ میدم تو اون قسمت چیزی نمینویسه و ...

خب نوع های خطرناکش مهمه نداشته باشیم دیگه

بقیه ک مهم نیستن 

2706