2733
2739
عنوان

مرغ شکم پر

89 بازدید | 12 پست

خانوما کسی بلده سبزی داخل مرغ شکم پر چی باشه خیلی بهتر میشه

تو نت هر سایتی یه چیزی نوشته

از سبزی های معطر شمالی ام فقط چوچاق دارم بقیه اشو ندارم 

سبزی های دیگه مثل گشنیز جعفری نعنا... 

من جعفری نعنا ترخو ن زرشک گردو پیازداغ  الو کمی رب انار میذارم 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مامانم پیاز داغ میگیره گردو آلو بخارا زرشک و رب انار قاطی میکنه میذاره تو شکمش، شما چوچاق هم به این مواد اضافه کنی خیلی خوشمزه میشه، چند ساعت قبلش هم میتونی بذاری تو مواد عزیزم تا طعم بگیره ولی اگه نذاری هم اوکیه

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
فارسیشو نمیدونم دقیقا چی میشه اما دو تا سبزی هست که ما میریزیم توو شکم پری ،به مازندرانی بهشون میگیم ...

خوش بحالتون که شمالید

من همین چوچاق هم به زور پیدا کردم 🥺

چجوری درست میکنی 🥺🙏❤️ دفعه اولمه میخوام درست کنم😂😶

پیاز داغ بگیر بعد گردوهای خورد شده و کشمش و زرشک وآلو و یکم فلفل دلمه ای اضاف کن

بعد ی کوچولو رب گوجه و ادویه های مختلف و نمک فلفل

بعدشم رب اناررر اضاف کن

دهنم اب افتاد🥲

2740
چجوری درست میکنی 🥺🙏❤️ دفعه اولمه میخوام درست کنم😂😶

عزیزم مرغ شکم پرهای مامانم خیلی معروف و خوشمزه هستن ما جنوب زندگی میکنیم و به سبزیهای شمال دسترسی نداریم، دستورشو میگم درست کن عالی میشه سبزی جعفری و گشنیز میریزیم ما، اول پیاز رو رنده کن و تفت بده بعد هم سیر رنده شده اضافه کن طلایی که شدن سبزیهارو اضافه کن و خوب تفت بده ادویه کاری و فلفل سیاه و زردچوبه هم اضافه کن زرشک و گردو هم بریز و باز تفت بده در اخر هم رب انار ترش یا ملس اضافه کن، مواد شکم پر به حدی خوشمزست که دوست داری خالی بخوری😋 مرغ رو از شب قبل با زعفرون و آبلیمو و کمی نمک و پیاز مزه دار کن ، مواد رو بزار داخل شکم مرغ و تمام مرغ رو رب انار بزن البته کم و مقداری هم ادویه و فلفل سیاه و کمی هم نمک بزن و با خلال دندون کامل شکم مرغ رو ببند ، توی قابلمه مقداری زعفرون و اب و ابلیمو و خیلی کم رب انار بریز ومرغ رو بزار داخل قابلمه با شعله خیلی خیلی کم بزار چند ساعت بپزه وسط پخت یواش مرغ رو برگردون که اون سمتش هم خوب پخته شه راز خوشمزگیش به شعله کم و مدت طولانی پختشه یعنی نگم برات عالی میشه 😋😅