2733
2734

حالا یکی عقده اش رو خالی میکنه خب یکم طبیعیه از لحنش

و خب همون جا تموم میشه

ولی یسری ها هستن یجوری تگت میکنن چرت و پرت و توهین میکنن که انکار از عمد میخواد تحریک کنه 

اگر جواب ندی هیچی 

میره کاربرای دیکه رو ریپلای میکنه راجبت میگه آره فلانی حالیش نیست و ...

ولی اکر جواب بدی 

تهش میگه منو قضاوت کردی ازت نمیگذرم😭

بدترین حالتش هم بعد این میاد تاپیکت رو میزنه و اون کامنتت رو ریپلای میکنه 

خیلی حس میکنم برنامه ریزی میکنن از قبل😬

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
فضای سایت ب شدت مسموم شده

ولی تو چه صبری داری موندی 

من هی میرم میام 

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگار اصلا مال بارداری نیس فقط مال غیبت از خانواده شوهره منکه ندیدم روزی کسی از مادر شوهر نگه 😐🤔

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
2731

یسریا کلن نمیفهمن

گاهی وقتا سکوت میکنم و متعجب میشم که این حجم از بیفکری و بیعقلی چطور تو سری به این کوچیکی جا شده:/

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
انگار اصلا مال بارداری نیس فقط مال غیبت از خانواده شوهره منکه ندیدم روزی کسی از مادر شوهر نگه 😐🤔

اصلا دیگه بحث بچه باشه خیلی کم میان برعکس اسم سایت

بخدا من الان یه تاپیک زدم برید بخونید گفتم بوی غذای کسی اذیتم کرده یجوری اومدن گقتن طرف میخواسته خانواده شو دعوت کنه و اینا انگار من گفتم باید مارو دعوت می‌کرد فقط منظورم این بود اگه مهمونی دارین اگه غذای بو داری درست کردین واسه همسایه تون هم ببرین شاید دلش بخواد خودم هم به این نتیجه رسیدم اگه چیزی درست کردم حتما ببرم چون شاید کسی دلش بخواد 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
ولی تو چه صبری داری موندی  من هی میرم میام

عه فلفل شور تویی؟

منم تازگیا زیاد نمیام وقتایی ک بیکارم میام 

کلا بددهن و بی ادب و بی فرهنگ خیلی زیاد شده تو سایت

همشونم سطح سوادشون پایین

ادم زورش میاد جوابم بدی میشی ادم بده

من دخترِ ایرانم✨
2738
اصلا دیگه بحث بچه باشه خیلی کم میان برعکس اسم سایت

افرین دقیقا 😐

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
عه فلفل شور تویی؟ منم تازگیا زیاد نمیام وقتایی ک بیکارم میام  کلا بددهن و بی ادب و بی فرهنگ خ ...

اره گل منو یادته؟

منم سر ماه رمضون میام 

چون حالت عادی انرژی ندارم غذا هم نخورم دیگه یه پام اینطوره یه پام اون دنیا😁

عا دنیای واقعی حداقل مراعات میکنن شخصیتت حفظ میشه

بخدا من الان یه تاپیک زدم برید بخونید گفتم بوی غذای کسی اذیتم کرده یجوری اومدن گقتن طرف میخواسته خان ...

چه تفکر قشنگی

ولی خب بعضی غذاها بوش یه جودی میره باید کل محل رو مهمون کنی🥲😂❤️

دورت بگردم فرهنگ ها و تفکرات و برداشت ها حتی فرق میکنه

طبیعیه متوحع منظور قشنگت نشن

اره گلم یادمه اون کاربریت چی شد؟ فلفل شور قبول باشه عزیزم❤

چون خیلی میشناختنم و خیلی جاها تگم می‌گردن معتادش شده بودم

نمیتونستم به کارام برسم

تعلیقش کردم بلکه کمتر بیام سایت

همچنین عزیزم❤️

چه تفکر قشنگی ولی خب بعضی غذاها بوش یه جودی میره باید کل محل رو مهمون کنی🥲😂❤️ دورت بگردم فرهنگ ه ...

قربونت 

نه ما تو ساختمون فامیلیم جاری هستیم خودمم چون کدورت داشتیم غذا اینا نمیبردم ولی خودم دیدم خیلی بد میشه آدم دلش میخواد 

منظورم یه غذای خاصه 

آره خب ولی گفتن چون کدورت داشتین نیاورده 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
2706