2733
2734
عنوان

عنصر وجودت چیه؟بیا بهت بگم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 37 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
طالع شما جدی و طبعتون خاکی هستش☺️ فقط اسم مادرت مونا نیست؟

نمیدونم کدوم درسته😂توشناسنامش منا نوشته

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
حالا اینا یعنی چی🥲 من که نمیفهمم

توی این تاپیک فقط اسم طالع و نوع طبعت یا به اصصلاح عنصر وجودت رو میگم

یه جا یادداشتش کن تو تاپیک های بعدی اگ عمری باشه توضیحاتشم بهتون میگم

ن توضیحات مسخره گوگل ها توضیحات خیلی مهم و معتبر

خب تفسیرش میکنی یعنی چی🙃

توی این تاپیک فقط اسمشو بهتون میگم احتمالا موضوع تاپیک بعدیم توضیحاتشو بهتون بگم چون خیلی مفصله

توضیحات مسخره گوگل نه ها توضیحات خیلی مهم و کاربردی

مثلا اینکه شما با چه طالع هایی سازگاری دارین و میتونین ازدواج کنین 

جنسیت طالعتون چیه(هرطالع جنسیتی داره ک ب جنسیت شخص ارتباطی نداره)

ستاره تون یا سیارتون چیه

چ روزایی قمر درعقربه برای شما

تیپ شخصیتتون چجوریاس

و یه سری توضیحات دیگه😍

توی این تاپیک فقط اسم طالع و نوع طبعت یا به اصصلاح عنصر وجودت رو میگم یه جا یادداشتش کن  تو تا ...

عزیزم حتما تاپیکشو بزن تگم کن🥺 مرسییی

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
توی این تاپیک فقط اسمشو بهتون میگم احتمالا موضوع تاپیک بعدیم توضیحاتشو بهتون بگم چون خیلی مفصله توض ...

چه جالب مرسی گلم منتظریم 😍❤

یه روز بارون میاد و من ، توی ایوون نمیشینم
اونی ک تو شناسنامه نوشته درسته 

اسی یه سوال برام پیش اومد، من مامانم تو شناسنامه اسمش یچیز دیگس ولی همه اعظم صداش میکنن میخواستم ببینم خیلی فرق میکنه با این اسم ف ال بگیرم تا اسم تو شناسنامش؟

یه روز بارون میاد و من ، توی ایوون نمیشینم