2737
2739
عنوان

همسر آینده

106 بازدید | 17 پست

شما با یه نفر تو مرحله آشنایی باشی(از اقوام هست) بعد طرف مقابل بهت بگه میخوام این مدلی تیپ بزنی فلان مدل لباس بپوشی یا مدل آرایشتت فلان جور باشع و میخوام آزادت بزارم و مثلا ناخن بکاری 

و بگه چون برام مهمی و برای من ارزش داری میخوام پیشرفت کنی و به خاطر همین درموردت نظر میدم 

نظرتون درمورد این شخص چیه 

خیلی خوبه

عسله لامصب عثثثل

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظرم اینه که دوست داشتن یعنی اینکه همون چیزی که هستمو دوست داشته باشی نه اینکه عروسکم کنی و به میل خودت منو تغییر بدی...

عاشق جزئیات و زیبایی من باش نه چیزی که میخوای باشم

امید بذر هویت ماست 💚🌱
2731

ناخن کاشتن ک ازادی نیس.

بعدشم این یچیز کلیه ک گفتی،با حرفاش باید بفهمی چحوریه،الان جوگرفته میگ میخوام ازاد بزارمتو پیشرفت کنی،به همه چیزت دخالت دارم بخاطر خودت، شاید ادمیه ک پاش بیفته بد محدودت میکنه وقتی کاشت ناخنو ازادی بدونه از خونه نمیزاره بری بیرون و ارایش کنی.

2738
چقدر خوب گفتی! 😂

😂😂😂

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
واقعا  نمیدونم چرا تو این موقعیتا عقلم از دست میدم

اره واقعا جدی میگم

اینروزا کمتر کسی پیش میاد اینطور باشه و به طرف مقابلش آزادی بده

خیلی خوبه از دستش نده خواهر

ناخن کاشتن ک ازادی نیس. بعدشم این یچیز کلیه ک گفتی،با حرفاش باید بفهمی چحوریه،الان جوگرفته میگ میخو ...

دقیقا یه پوششه برای دخالت

شیکش کرده

من شاید ناخن دوست نداشته باشم بذارم

امید بذر هویت ماست 💚🌱
نظرم اینه که دوست داشتن یعنی اینکه همون چیزی که هستمو دوست داشته باشی نه اینکه عروسکم کنی و به میل خ ...

مثلا بهت بگه دوست دارم لباسای رنگی بپوشی یا کنار دریا لباسای شاد و مناسب کنار دریا شما باشی بهت برمیخوره یا نه خوشحال میشی که براش مهمی و برات نظر میده ؟

2706