2737
2734
عنوان

یکی بیاد بگه بهم یه راه کار بده

48 بازدید | 12 پست

ببینین من مشکل شدیدی توی حرف زدن دارم نمیدونم تو چه شرایتی و کجا و چجوری حرف بزنم اعتماد به نفسم کم نیست فقط تو همین شرایط نمیدونم چه نوع برخوردی داشته باشم خلاصه وضعم با 19 سال سن از لحاض معاشرت حسابی خرابه

پسر کی درامر کی پاپر و اوتا کویی و گیمر مخصوصا بازی کالاف وارزونmw3

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه میتونی یکم بیشتر توضیح بده عزیز؟

ببین مثلا یکی برام از درداش میگه زیاد واکنش میکنم خیلی زر میزنم ولی میخام کمکش کنم یچی ازم تشکر میکنه خیلی با مهبت خیلی خشک جواب میدم یجا هم در مورد چیزی باشه ندونم کل اون بحث لام تا کام حرف نمیزنم

2738
درسته ولی ربطی نداره .عار ولی هم سنای من الان ادم میخورن

اره البته نسل شما همه خیلی اینجورین ولی بازم یکم تو دانشگاه و اجتماع های دیگه بیشتر باشی معاشرت برات راحتتر میشه من خودم ۲۴ سالمه هنوز تو یه سری چیزا مشکل دارم یه حدیش طبیعیه هرکس یجوره 

میتونی از پدرمادرت مشورت بگیریا

نه بابا نمیخام من تا حالا نصف دردا دق دق هامو بهشون گفتم ولی با هاشون رابطه صمیمی دارم

اره البته نسل شما همه خیلی اینجورین ولی بازم یکم تو دانشگاه و اجتماع های دیگه بیشتر باشی معاشرت برات ...

امید وارم.ممنون