2737
2739

با خانواده شوهرم ۱۷ نفری اومدیم جنگل ک شب بمونیم 

دختر خاله مادرشوهرمم هس ک ۳ سال از شوهرم بزرگتره

شوهرم قبل ازدواجمون هم اکثرا راجعبش صحبت میکرد و اینکه ۳ بار طلاق گرفته و شانس تو ازدواج نداشته ولی دختر خوبسه اما خیلی با شوهرم صمیمیه و شوهرمم باهاش صمیمیه

و یکسره باهم میگن میخندن و اینا من واقعا حرص میخورم چند بار به شوهرم هم تذکز دادم ولی دیشب بدتر کرد و موقع برگشت اومدم دوباره تذکر بدم ک بحثمون بالا گرفت و ب بزن بزن کشیده شد

امشب نمیدونم چجوری خودمو کنترل کنم همه هستن و شوهرم هی میره پیش ماشین اونا هی میخوام هیچی نگم نمیشه

از یه طرف میخوام سرسنگین باشمم نمیشه زشته

ولی به دختره رو نمیدم

مطمئنم سیکارم میکشن خانوادش امشب و من نمیتونم بینشون کاری کنم و باید نگاه کنم

اعصابم خورده یه راه حل یدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیبگم والا ب شوهرت بگو بیاد برای عکس و آهنگ گوش دادن و قدم زدن بکشون طرف خودت اینجوری میگی بیشتر حرصت میده

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2728

یه کاری که به شوهرت با تو خوش بگذره با گیر دادن که بدتر میشه

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2738
من شنیدم اگه کسی دوست نداری بیاد خونت تو کفشش نمک بریز‌حالا شما یواشکی انجام بده که باز دعوا نشه

ن من ک استارتر نیستم 

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2706