2737
2739

خانم شاغل هست ولیسانس داره

ازکودکی تاالان درگیر وسواس فکری ام.اگه تجربه ای در ردمان وسواس وافسردگی داریددراختیارم بگذارید..اگ تجربه ای نبود یه صلوات مهمانم کنید ممنون😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدفش رشته تاپ باشه کنکورتجربی.

ازکودکی تاالان درگیر وسواس فکری ام.اگه تجربه ای در ردمان وسواس وافسردگی داریددراختیارم بگذارید..اگ تجربه ای نبود یه صلوات مهمانم کنید ممنون😍😍
2728

وایییییی افرین بهشون 

چه رقابت قشنگیه از نظرمممم

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

باعث افتخاره 

واسه رشد و پیشرفت هیچ سنی دیر نیس☘️

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
بیکاره؟

زشت نیست؟ 

عیب نیست؟؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

نظرم اینه که آفرین به ارادش من که ۱۸ سالمه حوصله ندارم ایشون خیلی با اراده ست دیگه 😅

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
2738
نه  چرا عیب باشه

ی جور طعنه بود گلم من خودم بالاتر تشویق کردم 

یجوری گفتن بیکارع انگار زشتع عیبه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه برای کمک به بچشه، خب یه مشاور بگیره. اگه برای تغییر رشته است، چرا اون تایم رو برای تخصص فعلی خود ...

خوب برای پیشرفت اینکارو میکنن  ن زشته ن عیبی دارع 

1
5
10
15
20
25
30
35
40