2737
2734
عنوان

قلبم درد گرفت:)))) بیاین

113 بازدید | 16 پست

من میدونم عشقم منو نمیخواد میدونم عاشق مامانم شده:))

من خر نیستم از چشاش معلومه:) از ابنکه میریم بیرون چشم از روی مادرم برنمیداره ازینکه منو مامانمو میبینه ازبس به مامانم نگا میکنه دیگ وقط نمیکنه منو نگا کنه:)))

آخه خداااا من چه گناهی کردم؟؟ خدایا من حقم این نبود...خدایا چرا تو این سن باید این بلاها سرم بیاد مگ من چیکار کردم؟ خسته شدم قلبم درد میکنه بدجوری شکسته خوب نمیشه دیگ...

من این قلب شکسته رو چجوری تحملش کنمممممم؟؟ چجوری سنگینیشو حمل کنم همرام هر روز؟😭😭😭

به کجا کشیده کارم عشقممم کسی ک جونمو براش میدم عاشق مامانم بشه؟؟ ای کاش اشتباه کنم...ای کااااااش:))

تا ابَد مِهرِ تُ بیرون نَرَوَد از دِلِ مَن مَگر آن روز که در خاک شَوَد مَنزلِ من..!!🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوخی میکنی؟! شاید توهم زدی حساس شدی

توهم نزدم ..حساس نشدم اشکام اجازه نمیدن تایپ کنم😭😭

تا ابَد مِهرِ تُ بیرون نَرَوَد از دِلِ مَن مَگر آن روز که در خاک شَوَد مَنزلِ من..!!🖤
2728
۴۸ ولی میخوره ۴۰ باشه اون آشغالم ۲۵

نمیدونم حست درست میگه یا ن

ولی اگه مطمئنی پس بیخیالش شو

و در نهایت اونیکه هیچ چیزی برای از دست دادن نداره،،،همه چیزو به دست میاره😎https://abzarek.ir/service-p/msg/1783366💜😈
2740
نمیدونم حست درست میگه یا ن ولی اگه مطمئنی پس بیخیالش شو

نمیتونم.. کاش بشه کااااش اصلا این حجم از دردی ک دارمو نمیدونم چجوری توصیفش کنم کلمه ای براش نمیبینم

نمیتونم.. کاش بشه کااااش اصلا این حجم از دردی ک دارمو نمیدونم چجوری توصیفش کنم کلمه ای براش نمیبینم

خودت میدونی ولی اگه الان تمومش کنی بهتره

حداقل کمتر عذاب میشی

و در نهایت اونیکه هیچ چیزی برای از دست دادن نداره،،،همه چیزو به دست میاره😎https://abzarek.ir/service-p/msg/1783366💜😈
هیچ پسری ارزش اشک هاتو نداره

حسمو به مامانم بگم؟

من مطمئنم حسم درسته 

امیدوارم همه این بلاهایی ک سرم اورده سرش بیاد به حق فاطمه زهرا 

خودت میدونی ولی اگه الان تمومش کنی بهتره حداقل کمتر عذاب میشی

حسمو به مامانم بگم؟:) یا به اونم نمیشه اعتماد کرد؟:)))

حسمو به مامانم بگم؟ من مطمئنم حسم درسته  امیدوارم همه این بلاهایی ک سرم اورده سرش بیاد به حق ...

نه اصلا اگه این فکرم تو سرش نیست تو این ایده رو میندازی تو سرش

من خیلی این شبا داشتم که گفتم بدون اون نمیتونم زندگی کنم

اما زندگی کردم حالمم خوب شد به چیزهایی که خواستمم‌رسیدم فقط یه کوه خاطره برات مونده 

قید این رابطه رو بزن 

خیلی زندگی برات دردناک میشه اگه باهاش بمونی چون هر لحظه خودتو با مامانت مقایسه میکنی 

و این فکر مثل خوره داغونت میکنه

حسمو به مامانم بگم؟:) یا به اونم نمیشه اعتماد کرد؟:)))

بیخیال بدون اینکه به پسره یا به مامانت بگی یه جوری ارتباطتتو با اون قطعش کن خودتو راحت کن

الان رسما داری شکنجه میشی

نه اصلا اگه این فکرم تو سرش نیست تو این ایده رو میندازی تو سرش من خیلی این شبا داشتم که گفتم بدو ...

داغونم کرده واقعا دیوونم کرده عصبیم کردع شبا تا صب خوابو ازم گرفته...

من ایده رو تو سرش نمیدازم چون مامانمم خودش میدونه قضیه رو هزار بار بروم زده ولی من نخواستم باور کنم:)

2706