2733
2734

سلام ، واقعیت تازه استارت کنکورو زدم ، رتبه زیر ۱۰۰۰ نمیخوام ی رتبه زیر ۷ هزار میخوام برا فیزیو ، این استرسو باید چیکارش کنم ، این عذاب وجدان اینکه چرا تا الان نخوندم ک راحت باشم الان اصلا داره روانیم میکنه  تمرکزمم گرفته حتی

بکو فدااسرم نخوندم از روزام لذت بردم الان باید سختی بکشم ولی قرار نیست بخودم فشار بیارم باارامش وپشتکار یرسم ب واستم..بنویس بذار جلو چشمت

ازکودکی تاالان درگیر وسواس فکری ام.اگه تجربه ای در ردمان وسواس وافسردگی داریددراختیارم بگذارید..اگ تجربه ای نبود یه صلوات مهمانم کنید ممنون😍😍
بکو فدااسرم نخوندم از روزام لذت بردم الان باید سختی بکشم ولی قرار نیست بخودم فشار بیارم باارامش وپشت ...

درد اینه اصلا نفهمیدم چی شد 😂 حداقل تفریح میکردم دلم نمیسوخت ولی واقعا خودمم نمیدونم از اول دوازوهم تا الان کجا داشتم چ غاطی میکردم ک ب هیچی نرسیدم ن تفریح ن دس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین من دقیقااینطوری بودم وگندزدم به ایندم

لطفااالطفا اصلااااکاری به نتیجه نداشته باش فقط بخون

نگویعنی میارم یانه توکارتوبکن وکنکورتوعالی بده وتمام

عقب روهم نگاه نکن توکه قرارنیست هیچ وقت بری اونورکه

ترس واسترس بیش ازحدآدمونابودمیکنه

من روببین بادستای خودم خودمونابودکردم

به نتیجه به هییچ وجه فک نکن

موفق باشی عزیزم

درد اینه اصلا نفهمیدم چی شد 😂 حداقل تفریح میکردم دلم نمیسوخت ولی واقعا خودمم نمیدونم از اول دوازوهم ...

فدااای سرتتت دست بردار از خودت تاموفق بشی ..منماینطور بودم زندگیم زعر بود به کامم....باخودت رفیق باش قول میدم میرسی 

ازکودکی تاالان درگیر وسواس فکری ام.اگه تجربه ای در ردمان وسواس وافسردگی داریددراختیارم بگذارید..اگ تجربه ای نبود یه صلوات مهمانم کنید ممنون😍😍
ببین من دقیقااینطوری بودم وگندزدم به ایندم لطفااالطفا اصلااااکاری به نتیجه نداشته باش فقط بخون نگو ...

الکیه مگه ب نتیجه فکر نکرد مگه میشه اخه ذهنم ادم دهن ادمو سرویس میکنه 

2740
فدااای سرتتت دست بردار از خودت تاموفق بشی ..منماینطور بودم زندگیم زعر بود به کامم....باخودت رفیق باش ...

۳ ماه دیگه کل زندگیم وسطه کاره ، استری پارم کرده 

الکیه مگه ب نتیجه فکر نکرد مگه میشه اخه ذهنم ادم دهن ادمو سرویس میکنه 

توسعیتوبکن مطمینم میشع 

اینوکسی میگع که فکر میکردبه همه چی اینکه میشع یانه 

جواب خانواده روچی بدم حرفای فامیل و...وقتی ساعتونگاه میکردم میدیدم نزدیکه۱ساعته هیچی نخوندم

تواگه بخونیم زمان میگذره نخونیم میگذره 

پس قشنگ اززمانت استفاده کن بخداکه بعداپشیمون میشی

توسعیتوبکن مطمینم میشع  اینوکسی میگع که فکر میکردبه همه چی اینکه میشع یانه  جواب خانواده ...

ی جوریم ک انگار باید من ۳ ماه بعدو بیارن بگن شد و حالا خودت پاره کن تا برسی صد در صد میشه ، ولی اینکه بخوام فقط جلو برم تهش چیزی نشه میدونی ، باعث میشه صدمو نزارم 

توسعیتوبکن مطمینم میشع  اینوکسی میگع که فکر میکردبه همه چی اینکه میشع یانه  جواب خانواده ...

باز خوبه ت میدیدی ۱ ساعت زمان رفت 😂 م یهو ی روزو میدم میره 

باز خوبه ت میدیدی ۱ ساعت زمان رفت 😂 م یهو ی روزو میدم میره 

۱ماه مونده به کنکورکلاول کرده بودم کارم به دکترکشیده شده بو

اشتباه کردم 

موفق باشی عزیزتوتلاشتوبکن 

دربدترین شرایط اینه که بعداعذاب وجدان اینونداری که صدخودتونزاشتی

اگه شده بامشاورمشورت کن این استرس روکنترل کن

بعداکاردستت میده اگه خیلی شدیده 

۱ماه مونده به کنکورکلاول کرده بودم کارم به دکترکشیده شده بو اشتباه کردم  موفق باشی عزیزتوتلاش ...

استرس فقط این فکری ب اینده ک اگر نشه واقعا اذیت میکنه ، هی مثلا با خودم فکر میکنم اگر نشه چجوری میخوای با خودت کنار بیای ک این همه تایم ب چوخ دادی بعد نشستی ۳ ماه اخرو خوندی با خوشحالی 

استرس فقط این فکری ب اینده ک اگر نشه واقعا اذیت میکنه ، هی مثلا با خودم فکر میکنم اگر نشه چجوری میخو ...

چی بگم والا

من فقط بهت میتونم بگم اشتباه منونکن

سعی کن به نتیجه فک نکنی بگوهی دخترفقط بخون یامیشع یانمیشع

2706