2737
2734
عنوان

کیا شوهراشون اینج‌ورین؟😮‍💨

172 بازدید | 15 پست

همیشه همینطوره یه مدت خیلی خوبه یهو بعدش بدونه دلیلی یهو حالش دگرگون میشه یه دو سه روز رفتیم مسافرتو اومدیم الان دو روزه تو خودشه ظهر بهش زنگ زدم میگم بریم خونه خواهرم عید دیدنی میگه حالا ببینم چی میشه اومده خونه سلام میکنم جواب نمیده بعدم میگم بریم خونه خواهرم بازم جواب نمیده .بنظرتون چکار کنم ؟خسته شدم از دستش انگار خله اخه هیچکاریم نکردم که بگم بخاطر اونه فقط دیروز غذام درست نپخته بود پسرم خیلی اذیت میکرد منم هول هولی کارامو کردم غذام مثل همیشه نبود ولی واقعا نمیدونم براچی اینج‌ری میکنه😔😔😔

شوهر من

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

استارتر خیلی ببخشید ولی ک و ن لقش😐😐 چرا خودخوری میکنی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متولده چ ماهیه؟

اردیبهشت

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740

چرا وقتی بدرفتاری میکنه دنبال عیب و ایراد تو خودتون میگردید؟

مگه وقتی اشتباه ناخواسته داریم دیگران مجازن باهامون بد رفتار کنن؟

معماری رشته و کارمه. فامیلیم نیست💚سعی میکنم همسر و مادر کاملی باشم باوجود شاغل بودن.
شوهر من بیشتردغدغه ش خانوادشن یعنی خدا نکنه اونا بگن جاییمون درد میکنه این دیگ ول نمیکنه واقعا عذاب ...

اینم یوقتایی خانوادش تو گوشش میخونن یهو هم میبینی اونا چیزی گفتن

عزیزم شوهر منم همینطوریه....اولا خیلی اذیت میشدم میگفتم چکارکردم مگه....حالا بیرون با خانوادش یادیگران شوخی وخنده وایقد حرف میزنه توخونه بزور دوکلمه حرف میزنه.....مثلا میگم بریم بازار فردا میگه ببینم چه بشه یه جواب درستی نمیده...منم زیاد کارش ندارم اخلاقش اینطوریه خودمو اذیت نمیکنم با دخترم حرف میزنم بجاش

خدایا شکرت امروز یه روز بعد موعودم 11تیروبی مثبت بعداز 11ماه اقدام.....امروز5مرداد سال 99 ومن 8هفته ساعت 11ونیم سونوگرافی ومن صدای قلب فندوق شنیدم زیباترین حس دنیا بعد از 9ماه15 اسفند 99مهرساخانم دنیا اومد.... خوش اومدی به دنیام دخترکم.... 
اخه ادم اعصابش خورد میشه همش هی ب خودم شک میکنم میگم نکنه کاری کردم 

والا مردا جدیدا قاطی کردن خیلیا رو دیدم اینجورین، بی تفاوت باشی درست میشه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706