2733
2734
عنوان

رفتار نامزدم با خواهرش

336 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها من به تازگی چند روزه نامزد کردم و با خونواده ی نامزدم مدام رفت و امد دارم تقریبا هر روز همو میبینیم توی این رفت و امدا میبینم که با خواهرش خیلی صمیمیه مثلا بغلش میکنه وقتی داره حرف میزنه بیشتر به اون نگاه میکنه باهم بگو بخند میکنن اما با من اصلا اینطوری نیست خواهرش و بقیه خونوادش با من خیلی مهربونن اما خودش اصلا تو جمعا باهام حرف نمیزنه حتی خیلی کنارمم نمیشینه دیگه بغل و اینا که به کنار.اما وقتی خودمون دوتاییم خیلی برخوردش تغییر میکنه مدام قربون صدقم میره و خیلی خیلی بهم توجه میکنه هرچی بخوام برام انجام میده به نظرتون من باید چه رفتاری نشون بدم؟حساس شدم یا واقعا نرمال نیست؟دوست دارم وقتی میرم خونشون بامن سر حرف باز کنه ولی اصلا باهام به زور حرف میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از الان که اول زندگیت هست یاد بگیر حرفتو بهش بزن.نریز تو دلت گاهی ایشون واقعا نمیدونه شما از چی ناراحتی واسش بگو بهت توصیح میده.اینو همسرم بهم یاد داد گفتم از هرچی ناراحتی بگو توخودت نریز تا من بدونم.اما درمورد رفتارش شاید خجالت میکشه یا مثل همسرمن تو جمع عادی هست