2737
2739
عنوان

یازدهمم،تا حالا هیچی نخوندم😭🥀

263 بازدید | 48 پست

ن نهایی ن کنکور

نوبت اولم خیلی خراب کردم چون اصلن درس نخوندم

ولی میخوام از الان شروع کنم نهایی یازدهمو عالی بدم🥲

و بعدشم واسه کنکور و دوازدهم بخونم

میتونم رتبه بشم و پزشکی تهران یا شیراز بیارم اگر صدمو بذارم؟لطفن🥲🥀

🤨🤨🤨

موفق میشی

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بخای قطعا میشه

امضامو بخون تا حس خوب بگیری😍🙃😊...من دختری بودم که از بچگیم تو راه دکتر بودم خیلی خیلی غصه خوردم دختربچه ای بودم که تو سن کودکی بابام کتکم میزد دستامو با قاشق داغ گذاشت خانواده مامانم خیلی سرکوبمون کردن یکسره بمامانم میگفتن طلاق بگیر بچهاتو ولکن میخای چیکار اینارو😔میدونی این حرفا درد ادمو بیشتر میکنه غرور ادم له میشه آدمو به بن بست میرسونه ، از شدت استرس لکنت زبون گرفتم به طوری که مدرسه میرفتم خجالت میکشیدم حرف بزنم،قلبم مشکل پیداکرده بدترین اتفاقارو پشت سر گذاشتم ولی همه ی اینا یطرف اووون حس ❤امیدی❤که روز به روز تو وجودم بیشتر میشه یطرف🥲با اینکه نمیتونم چیز زیادی بخرم ولی هیچوقت حسرتشم نمیخورم چوووون مطمئنممم مطمئنم روزی میرسه که به همشون میرسم🥰من منتظر اون روزی میمونم که سرمو با افتخار بلند میکنم و ی تو دهنی بزرگ به تک تک ادمایی که رنجوندنم میزنم🧡روزی میرسه که به هزاران نفر نون میدم💚 به خانه ی سالمندان 💔سر میزنم و همه اونایی که چشم به راه بچهاشونن تا بهشون سر بزنن و میبوسم و دستاشونو میگیرم و ی شاخه گل تقدیمشون میکنم💜 و هزاران کارای قشنگ دیگه😍...ی آمین از ته دلت برام بگو🥺اگرم خاستی ی صلوات بفرس واسم🥲بوس بهت💋
2728

صددرصد میتونی اگه صد خودتو بزاری و جا نزنی

منم دوست دارم اما همش جا میزنم البته دهم هستم

میخوام یکی باشه همراهم باشه همش بهش گزارش کار بدم رقیب باشه باهام و واقعا انگیزه داشته باشه

چندماه پیش که کاربری قبلیم (مامانجانم) ترکید من این کاربری رو ثبت کردم و اون موقع چون حال روحیم خوب بود واقعا انرژی مثبت بودم،نمیدونم کسی کاربری مامانجانم رو یادش هست یا نه اما عادتم بود که هرشب میومدم درمورد روزمرگی هام و حال خوب تاپیک میزدم یه وقتاییم افسانه یا داستان های واقعی میذاشتم. این اسم کاربریو انتخاب کردم چون با حال اون موقعم همخوانی داشت اما بعد یه مدت کوتاهی دوباره افسردگیم شدید شد و دوباره حالم بد شد و دیگه انرژی نداشتم که حال خودم رو خوب کنم و به بقیه منتقل کنم🥲اینکه دیگه این کاربریم مث کاربری قبلم نیس اینکه حال دلم خوب نیست و مشکلاتی دارم که اجازه نمیده انرژی مثبت باشم دست خودم نیست.اینکه بعصی از تاپیکام ناراحت کنندس هی نیایین بگین که برعکس اسمت پراز انرژی منفی هستی چون واقعا ناراحت میشم و هر کسی میدونه همه ادما یه جاهایی از زندگیشون غمی دارن که اجازه حال خوب رو بهشون نمیده🥲
2738
میخوام خیلی بخونم ولی دوست دارم رتبه بشم🥀

موفق میشی

درخواست بده تعلیقت کنن از این سایت هم برو سرگرمش نشی

توی گوشیت یه برنامه نصب کن که گوشیت رو قفل کنه و مثلا فقط ۲ ساعت در روز بتونی ازش استفاده کنی

اینجوری‌کم کم درس خوندن برات روتین میشه

هدف هم انتخاب کن که انگیزه داشته باشی

میشه؟🥲🥀

اره 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2706