2737
2739

مامان دوستمه بدی هم بهشون نکردم چند وقته با من خیلی تو مجازی سرده تو دایرکت که اصلا جوابمو نداد تبریک تولد. گفتم الآنم جواب همه کامنت ها رو داده جز من خیلی بدم اومد ازش

خانما میشع تاپیک اخرم گزارش بزنید‍

می‌خوام تاپیک نذری بزنم برا یادداشت اسامی

خواهشاً گزارش بزنید به تاپیک اخرم

شرمنده استاتر 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من باشم پاک میکنم صبر کن اگر بازم جواب نداد حتما پاک کن.و تمام لایک هات هم بردار.انفالوش هم بکن.اگرم‌گلایه کرد بگو شاید خودتون انفالوم کردین من کاری نکردم.من یکی رو بهش سلام کردم روشو برگردون.ب محضی ک رسیدم خونه اولین کاری که کردم همین کارها بود.ن اون دنبالم می‌کنه ن من اونو دنبال میکنم.تو واتساپ هم پاکش کردم.ولا .....برای خودت ارزش بزار

2738
من باشم پاک میکنم صبر کن اگر بازم جواب نداد حتما پاک کن.و تمام لایک هات هم بردار.انفالوش هم بکن.اگرم ...

به خدا دستم نمک نداره هر بار نذری دادم براشون خواهرش فت شده بود همین ژنه بهش دایرکت دادم گفت ممنون گفتم عزادارن قبلا دخترگلم می‌کرد بعد زنگ زدم با مامانم تسلیت گفتم تلفنی خوب حرف زد باهام ولی وقتی دایرکت تولدشو گفتم لایک خالی کرد اینم کامنتش فهمیدم عمده

به خدا دستم نمک نداره هر بار نذری دادم براشون خواهرش فت شده بود همین ژنه بهش دایرکت دادم گفت ممنون گ ...

وای مامان دوستت شخص صحیحی نیست که بهش پیام بدی چرا بهش رو دادی

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
واقعا میخاستم بفهمم عمده رفتارش یا نه حس میکنم حسادت داره بهم

وا

چرا خودتو باهاش درگیر می کنی 

بیکاری 

سرم درد گرفت بخاطر شما

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc