2737
2734

هنوز بالغ نشده و فروشنده میگف جوحس

۳ روزه خریدمش

بهم عادت کرده دست میزنم فرار نمیکنه

میخوام از قفس بیارمش بیرون تو خونه ازاد باشه

مامانم میگه زوده

کی بیارمش بیرون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
2728

زوده صب کن اول توی اتاق خودت ول بده ک یخچال نباشه چون اگ پشت یخچال بره خدا نکرده میمیره موقع غذا  پختن حواست باشه  ول ندی یه نفر طوطیشو ول داد سوخت دیگ نمیدونم زنده موند یا نه

خدا در همین نزدیکی ست
2740

خیلی گرون بهت داده داداشم خریده  ۵۰۰ هلویی رنگ 

اینا سخنگو نیستن همشون هم دستی ان بیشتر عاشق اینن زیر لباست بخوابن 😅

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
خیلی گرون بهت داده داداشم خریده  ۵۰۰ هلویی رنگ  اینا سخنگو نیستن همشون هم دستی ان بیشتر ع ...

عه اخه گفت سخنگوعه بعد توی گوگلم زدم نوشته بود سخنگو

برا من آبی طوسیه

عه اخه گفت سخنگوعه بعد توی گوگلم زدم نوشته بود سخنگو برا من آبی طوسیه

بعید می‌دونم حرف بزنه 

واسه داداشم تا آزادش می‌کنی میاد پشت گردنت بعد آروم می‌ره تو یقه ت قایم میشه زیر لباس تو قفس براش اتاق گذاشتن زیر دستمال جای گرم دوست داره 

می‌خوابه روی کمرش روش پارچه میندازن 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
بعید می‌دونم حرف بزنه  واسه داداشم تا آزادش می‌کنی میاد پشت گردنت بعد آروم می‌ره تو یقه ت قایم ...

آخییی چه کیوت

از کی از قفس اوردش بیرون؟

من میترسم اگر بیارمش بیرون بره مثلا بالای کمد دیگه نیاد پایین

آخییی چه کیوت از کی از قفس اوردش بیرون؟ من میترسم اگر بیارمش بیرون بره مثلا بالای کمد دیگه نیاد پا ...

واسه داداشم خیلی جوجه س سرلاک میخوره از روز اول اوردش

نه نمیره 

وقتی تو رو بشناسه دائم رو کله ت یا زیر لباسته 🤣

2706