2737
2734
عنوان

زشته ماه رمضون بریم سفر؟!

136 بازدید | 16 پست

میخواستم چندروزه بریم شهرستان به مامان‌بزرگ پیرم سربزنیم مامانم گفت راضی نیستم بیای خجالت میکشم نه طلای سنگین داری نه ماشین خوب دارید الانم همه روزن بعدش بیاید اومدید هم زود برید🥲از یه طرف هم شوهرم کارش یجوریه که تایم خالی بزور داره اینم بعد یکسال نیم گفت باشه بریم میترسم به شوهرم بگم یماه دیگه بریم اونم دیکه نتونه ولی از اینکه مامانم(اونم شهرستانه) دوست نداره مارو ببینه خییلیی ناراحت شدم اس ام اس هاشم پاک کردم از تو گوشیم اتفاقی شوهرم نبینه🫠❤️‍🩹

یعنی چی نه طلای سنگین دارین نه ماشین خوب دارین؟

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جوری راه بیفتید ک شب برسید براافطار،صبح برگردید

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بعدم طلا اخه؟مگه قراره جوری بگردی که کسی دست و گردنتو ببینه،بیخیال

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738

والا من بودم چنین مادری  رو میزاشتم کنار وفقط در حد تماس اونم ماهی دو ماهی یکبار  احوالشو میپرسیدم 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
یعنی چی نه طلای سنگین دارین نه ماشین خوب دارین؟

داریم مهاجرت میکنیم این یکساله خییلییی کارکرد شوهرم تا پول وکیل بده هنوزم مونده بخاطر همین ماشین نداره و ماشین من(پراید) زیر پامونه ازاون لحاظ بدش میاد همش بهم کنایه میزنه منم به شوهرم گفتم اونم رو انداخت به داداشش ماشین اونو قرض بگیره ولی امروز گفت دوست ندارم بیاید اومدید زود برید چون خجالت میکشم ماشین خوب نداری حقیقتا دودل شدم و دلمم به حال خودمون سوخت

داریم مهاجرت میکنیم این یکساله خییلییی کارکرد شوهرم تا پول وکیل بده هنوزم مونده بخاطر همین ماشین ندا ...

دارید مهاجرت میکنید چه دلیلی از این بهتر ؟‌

دیوونه ایی مگع دلت بگیره؟ تو الان باید رو ابرا پرواز کنید

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
من بودم نمی‌رفتم . یعنی چی که طلای خوب ندارید؟

از رو سادگی از دهنم دررفت گفتم سرویسم گم کردم چند روز بعد توخونه پیداش کردم ولی دیگه بهش نگفتم ولی رفت به بابام اینا گفت شوهرش طلاهاش فروخته هیچی نداری بدبختی فلان امروزم با ذوق گفتم داریم میایم گفت راضی نیستم بیای طلای سنگین نداری ماشین مدل بالانداری جلوفامیل خجالت میکشم بیای شوهرتو ببینن

خدایا لااقل صبر بده  حواستون باشه که این دخالت کردن برای مادرتون تبدیل به عادت نشه

خودم دیگه رفت آمد نمیکنم یکسال نیمه حقیقتا بخاطر این اخلاق های مامان بابام بعد عقد رفتم خونه خودم پیامک هاشم پاک میگردم شوهرم نبینه حالا خوب شده یه ماه بعد عقدم بهم پیام میداد مهریه بزار اجرا طلاق بگیر از استرس بلاک میکردم شوهرم نبینه اتفاقی

2706