2737
2739

این بده🤣

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بودم میرفتم جای دیگه

طرف برای خودش نمیتونه اندام خوب بسازه😐

2738
قد کوتاه پاها مثل گوریل دستا یجوری بخدا اندام من از اون بهتر بود😂💔

سریع باشگاتو تغیر بده

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
بستگی داره در چه سطحی باشی و چه برنامه ای بده و.... شما با جناب محسن‌میری مشورت کن خودش توضیح میده ...

ممنونم

گلم سرد و گرم دوچرخه مبرم اوکیه

اخه چجور هم گرم کردن دوچرخس هم سرد

مشکلی نداره؟

ممنونم گلم سرد و گرم دوچرخه مبرم اوکیه اخه چجور هم گرم کردن دوچرخس هم سرد مشکلی نداره؟

مشکلی که نداره اما مشخصه برنامه‌ای که داده خیلی چرته ادامه نده وقتتو میگیره

خواهش میکنم

یجا میرفتم هیکلش خوب بود ولی عمل بود 🫤 یجا هم رفتم شکمم رو به مربی نشون دادم گفت بابا این که چیزی ن ...

😂😂وای

من گودی کمر دارم دکترم بهم گفته بعدش گفت اوکیه

میگم بابا درد دارم از کمر مگه اوکیه

2706