2733
2734

من دانشجوی حقوقم 

توی خونه زبان میخونم خودخوان ولی حوصلم سر می‌ره خیلی 

دلم میخواد یه حرفه ای یه کلاسی برم یه چیزی یاد بگیرم توی آینده بدرد بخوره بتونه کسب درآمد کنم 

به خیاطی و نقاشی و اینها علاقه ندارم 

دوست دارم اون چیزی که یاد میگیرم درآمد خوب و وجهه خوبی داشته باشه اما درآمد بیشتر مهمه

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
درس میخونم

توی خونه حوصلت سر نمیره همش درس بخونی؟؟

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ورزش

کتاب

خواب

زندگی پس از زندگی رو میبینم

درسم میخونم اگه وقت بشه 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731
توی خونه حوصلت سر نمیره همش درس بخونی؟؟

چاره ای ندارم نه کسی رو دارم نه چیزی 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
ورزش کتاب خواب زندگی پس از زندگی رو میبینم برا کارم یه چند تا آزمون هم باید بدم که اول باید محتو ...

من اینطوریم که دو صفحه درس میخونم حوصلم سر می‌ره میام توی گوشی 

کتاب میخونم 

ولی حتی حوصله ندارم فیلم ببینم

چاره ای ندارم نه کسی رو دارم نه چیزی 

قربونت بشممم

درس بخون ایشالا چیزای خوب برات رقم بخوره

من اینطوریم که دو صفحه درس میخونم حوصلم سر می‌ره میام توی گوشی  کتاب میخونم  ولی حتی حوص ...

ببین دتوکس نصب کن گوشی رو یرا یه ساعت قفل کن درس بخون بعد یه ربع برو گوشی دوباره قفل کن نیم ساعت ورزش کن

و همین فرایند رو ادامه بده

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2738

خوابم همش

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
قربونت بشممم درس بخون ایشالا چیزای خوب برات رقم بخوره

اتفاقا هدفم مثل شما حقوقه 🥲 بعد از چهار پنج سال ترک تحصیل 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
اتفاقا هدفم مثل شما حقوقه 🥲 بعد از چهار پنج سال ترک تحصیل 

به به 

به سلامتی

آینده ی شغلی وکالت چطوره