2737
2739

منم خشکی چشم دارم 

واسه من از درس خوندن زیاد اینجوری شد

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
تند تند اشک مصنوعی بزیز. من با گوشی کار کردم اینجور شد

دکتر ۵۰ تا قطره مصنوعی داده ، تنبلی میکنم بریزم😂

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️

سلام؛ ببخشید اینجا پیام میدم و بی ربطه به موضوع ولی دیدم زیر یک پستی که برای شهدا بود و درخواست قرائت فاتحه داشتن، یک جورایی بی احترامی بود که براشون نوشتید "نه"؛ 

ما بغیر خدا کی رو داریم که موقع سختی ها و گرفتاری ها بهش پناه ببریم و وقتی که به شهید خدا بی احترامی کنیم اونوقت با چه رویی از خدا در موقع سختی ها کمک بخوایم؟

سلام؛ ببخشید اینجا پیام میدم و بی ربطه به موضوع ولی دیدم زیر یک پستی که برای شهدا بود و درخواست قرائ ...

ببخشید اون به شخص خودم ربط داره.

ربطیم به خدا نداشت نوکر خدا هم هسیم و عاشقشیم.

سرتون تو کار خودتون باشه

2740
ببخشید اون به شخص خودم ربط داره. ربطیم به خدا نداشت نوکر خدا هم هسیم و عاشقشیم. سرتون تو کار خودتو ...

بسیار عالی؛ لطفا جبهه نگیرید فقط یک نظر محترمانه خدمتتون گفتم.🌹برای من که جدا کردن مفاهیم خدا و شهدای راه خدا از همدیگه قابل درک نیست. در هر صورت خودتون می دونید و خدای خودتون؛ موفق باشین.