2733
2734
عنوان

۲ میلیارد پس انداز دارم و ۱۹ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 45 پست
متوجهم عزیزم   ولی منظورم اینه خیلیا رستوران وخرید لباس و...براشون آرزو هست  تو مخا ...

از مبلغ کم پس انداز کن 

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش به حالت.. ما چی بابام تو سن شصت سالگی یه ماشین نداره که مامانمو ببره بیرون.... اصلا یاد ندارم مسافرت رفته باشن... تمام تلاشمو میکنم که رانندگی یاد بگیرم  تا شوهرم یه پرایدی چیزی برام بگیره تا بابامامانمو ببرم بیرون

حالا به نظرت  بین سود بانکی  و دلار و طلا کدومش بهتره ؟ شما که توی بازار هستید.

پدرم میگفت دلار تا ۲۰۰ هزار هم میره

دلار بخر 

حتی اگه کسی خارج از کشور داری پی پل کن پول هاتو

برات حساب بانکی بسازه و اونجا به دلار برات پس انداز کنه 

پول نقد نگه ندار 

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2742
خوش به حالت.. ما چی بابام تو سن شصت سالگی یه ماشین نداره که مامانمو ببره بیرون.... اصلا یاد ندارم مس ...

قربونت برم

من اینارو نگفتم که شما بگی خوشبحالت

من گفتم تا بقیه هم ایده بگیرند❤️

کسایی که از بورس سر درنمیارن عرضه اولیه بخرن ،همشون هم سود بالا نمی دن مثلاً یکیشون ومن 400هزارتومن خریدم دومیلیون اومد روش برعکس هم هست یکی رو به اندازه 9میلیون خریدم الان دومیلیون توضررم ،اگه می خواید. وارد بورس بشید باید سبدتون رو گسترده کنید وکل سرمایه رو یه جا نزارید 

«اللهم عجل لولیک الفرج»
کسایی که از بورس سر درنمیارن عرضه اولیه بخرن ،همشون هم سود بالا نمی دن مثلاً یکیشون ومن 400هزارتومن ...

راستش من بورس نه بلدم نه به ریسک اش می ارزه

خیلیا تو فکر اینکه یه شب پولدار بشن تو دام بورس میفتند

2740
یعنی از طلا بهتره دلار .طلا برای پس انداز .چه نوع طلایی بگیرم که اجرت نداشته باشه.

شمش بگیر

عزیزم ممنونم ازت بابت پیشنهادات خوبت.دلار و طلا پایین نمیاد به نظرت عین پارسال .صبر کنم فعلا نخرم

نه عزیزم

داخل ایران همیشه تورم هست

گفتم که من شنیدم دلار تا ۲۰۰ هزارم میره

نه عزیزم داخل ایران همیشه تورم هست گفتم که من شنیدم دلار تا ۲۰۰ هزارم میره

اره ولی پارسال تابستون خیلی طلا پایین اومد.من پولم را گذاشتم بانک رسالت .امتیاز وام گرفتم.نمیدونم اشتباه کردم یا نه.اون موقع طلا گرمی ۲۳۰۰ بود الان ک۳۲۰۰ .میگم شاید امسال تابستون بیاد پایین عین پارسال.بابا این چه ایرانی شده انگار روی گسل هست همه چی .ادم نمیدونه چکار کنه.

راستش من بورس نه بلدم نه به ریسک اش می ارزه خیلیا تو فکر اینکه یه شب پولدار بشن تو دام بورس میفتند

منم پیشنهاد نمی کنم خود من اگه از همون سال اول طلا می خریدم بیشتر سود می کردم

«اللهم عجل لولیک الفرج»
قربونت برم من اینارو نگفتم که شما بگی خوشبحالت من گفتم تا بقیه هم ایده بگیرند❤️

اگه ناراحت شدی معذرت چون دلم خیلی گرفته بود  از این وضع خراب جامعه دلم گرفته هیچ کاری از دستم برنمیاد... تا بچه بودیم فقط بابامو نصفه شبا میدیدم. دوباره صبح زود میرفت سرکار.نه تعطیلی نه تفریحی نه سفری باورت میشه من بعد ازدواجم فهمیدم مسافرت چیه؟؟؟ خداشاهده هیچوقت هیچ جا نشد بریم من تو بیستو یک سالگی واسه اولین بار رفتم شمال اولین سفرم بود... از کجا بگم کاش یه منبع درامدی داشتم فقط به خاطر بابام

2706