2733
2739
عنوان

لک لکی در کار نیست!!

| مشاهده متن کامل بحث + 5263 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همه چیز دروغه الا اونی که شما میگی.... خداحافظ

ایشون با مدرک صحبت کردن و شفاف سازی

چرا ذهن مردم رو به غلط خراب میکنید با کپی یه پیام 

و الان جای توضیح خدافظ؟

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...

برام خیلی جالبه که وقتی نمیتونین سند،یا مدرکی برای نقص حرف کسی بیارین سعی دارین تخریبش کنین.

من دیشب فقط و فقط،برای گذاشتن همین نظر عضو شدم.

اگه تو گوگل اسم کتاب لک لکی در کار نیست رو سرچ کنید یکی از سایت های صفحه اول سایت شماست عزیزان محض اطلاعتون.

همون اول هم گفتم هیچ نفع خاصی نمیبرم از اینکه این توضیحات رو بدم.

چرا من شک نمیکنم شماها یک یا چند نفر خاص باشین اما شماها شک میکنین؟!؟واقعا انقدر نسبت به روشن گرها بد،بینین؟!

حس میکنم از همتون کوچیکتر حتی باشم از لحاظ سنی اما از لحاظ منطقی هیچکدوم ازحرفام بی دلیل نیست.

من حتی مثل خیلیاتون مادر هم نیستم حتی همسر هم نیستم اما اونقدری که برام خانواده مهمه انگار برای شماهامهم نیست.

لطف کنین روی حرف من مدرک مستندی برای نقصش بجای سعی در تخریب من.

2740
گرد آفرید بهتره خودت رو خسته این جماعت نکنی هرچند اگه جماعتی باشه تاریخ عضویتها که باحاله تازه مورد ...

اسن جماعت دقیقا کدوم جماعته؟

عزیزم تو که از سند و مدرک حرف میزنی میشه سند و مدرکت رو ببینم؟

واستون متاسفم تا دلیلی ندارین شروع ب تهمت زدن میکنین.

اگر ثابت کردی که من ربط و ضبطی ب کاربران دیگه دارم قبول میکنم.

واقعا براتون متاسفم شما که مادری روی حرف من دلیلی نمیاری.

مسلما زمان همه چیز رو مشخص میکنه ولی برای خیلی از کارها اون موقع دیره.

گرد آفرید بهتره خودت رو خسته این جماعت نکنی هرچند اگه جماعتی باشه تاریخ عضویتها که باحاله تازه مورد ...

راستی تا فراموشم نشده من روزهاست از قبل از انتخابات تحقیق میکردم

من فقط اسم کتاب لک لکی در کار نیست رو سرچ کردم و به سایت شما برخوردم عزیزم.

لطف کن قبل از تهمت خوب فکر کن رو پیامم.

راستی تا فراموشم نشده من روزهاست از قبل از انتخابات تحقیق میکردم من فقط اسم کتاب لک لکی در کار نیست ...

آفرین اما نتایج تحقیقت مشکل داره 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
میشه سند و مدرک بیارین بابت اشکالاتش؟؟

حال داری روز رمضون سندش دو سه صفحه قبل هست خواستی برو بخون پن که نمیتونم حقیقت رو تو تخم چشم فرو کنم بعدم نبینی 

اصلت من معذرت میخوام با کسی که دوست نداره ببینه دهن به دهن شدم شما به بزرگیت ببخش

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
حال داری روز رمضون سندش دو سه صفحه قبل هست خواستی برو بخون پن که نمیتونم حقیقت رو تو تخم چشم فرو کنم ...

عزیزم من هیچ بی احترامی ب شما نکردم

بلی اون سند هست اما مغایراتش هم هست عزیزم

من اگر نمیخواستم ببینم نمیومدم تحقیق کنم و حرف بزنم.

من اون سند رو هم زبان اصل دارم هم ترجمه 

فیکس نزدبک چهارصد صفحه تفسیر و تحقیقش رو هم دارم.

نظر هرکس محترمه اما اگر نقصی براش میاد امیدوارم مدرکش هم بیاد.

من قصد بی احترامی به هیچکس و نظرش رو ندارم.

البته تهمت و توهین رو تو نظر مخالفام نسبت به خودم دیدم نه تنها شما بلکه دوستان دیگه.

حرفی نیست امیدوارم موفق باشی دوست خوبم.

سلام دوستان عزیز امروز اومدم درمورد این کتاب تحقیق کنم ک به سایت شما برخوردم و نظراتتون. ببینین مس ...

سلام به دوست تازه واردمون نفسسسس جان

اگر موافق باشی بدون هیچ جار و جنجالی به صحبت های شما میپردازیم. خب اولین چیزی که تو نظرت میبینم و احتمالا به من مربوط میشه اینه :

" دوستان برای سیاست های خارجی و بین المللی فقط تسلط سطحی روی زبان کافی نیست بلکه تسلط کامل روی معنا و ترجمه اصطلاحات و کلمات چند معناییه."

خب من از شما میپرسم. شما از کجا میدونی که اطلاعات زبان من در حد سطحیه و چرا فکر میکنی سند رو سطحی مطالعه کردم و به حوزه ای که درش تخصص نداشتم ورود کردم؟ اتفاقا در زمینه هایی که مجبور بودم بنا به تخصص خودم و اون قدری که در توان داشتم خوندم و تحقیق کردم و ضمایم سند رو هم از سایتش گرفتم که اگر بخوای ارائه خواهم داد و داده ام.

و اما شما؛

در تمامی نظراتی که نوشتی هیچ سندی نمیبینم نه شاهدی آوردی نه به رفرنسی ارجاع دادی...تماما هیچ و هیچ جز اینکه یک سری اتهامات بی پایه و اساس مطرح کردی و سوالهای قبلی رو بی پاسخ گذاشتی و رفتی. من از شما که سطحی نگر نیستی و اهل تحقیقی چند تا سوال دارم و انتظار دارم این بار بدون اینکه خودم لینک سایت و خبر بذارم و ارجاع بدهم خودت لطف کنی زحمت اثبات فرضیاتت رو با استدلالات کافی بکشی.

اولین سوال: شما از کجا میگی که امضای سند محرمانه بوده و مجلس خبر نداشته؟! لطفا فقط لینک و ارجاع. البته مستحضر هستی و توجه داری که در تابستان 95 حتی اهداف سندی که ایران توافق کرده بود در روزنامه های کثیرالانتشار چاپ شد و همه به به و چه چه کردند.

دومین سوال: چرا شما آموزش جنسی به کودک رو برابر با سکس میدونی؟ مگر اصلا ذهن کوچک بچه ظرفیت این صحبتهایی که شما میکنی رو داره؟ و ازت دلیل و مدرک میخوام که نشون بدی این آموزش ها در مدارس یا مهد ها هست. آموزش های ابتدایی محافظت شخصی منظورم نیست آموزش هایی که مورد نظر شما بود (سکس و خودارضایی و ...). من خودم فرهنگی هستم چرا پس من ندیدم؟ چرا پس آموزش پرورش این صحبت ها رو تکذیب کرد؟ چرا یک درصد با خودت فکر نمیکنی این آموزش های ابتدایی به آمار بسیار بالای تجاوز به کودک در دو سه سال اخیر مربوط باشه که مطمئنم مظاهر اون رو هم حتی نمیدونی چون اینقدر ذهنت درگیر سکس و خودارضاییه. برای آگاهی شما و دیگر دوستان میگم حتی لمس بدن کودک توسط شخصی به غیر از پدر و مادر و پزشک و بدون اجازه بچه، کودک آزاری و تجاوز به کودک محسوب میشه. خب دلایلت برای این صحبتات رو هم ارایه بده.

سومین سوال: این بندهایی که ازش صحبت میکنی این چیزایی که مطرح میکنی رو در متن سند نشون بده. هایلایتش کن. بُلدش کن تا ما هم ببینیم. "تخلیلگر" که نوشتی اگر منظورت تحلیلگر باشه نه افرادی که تخیل کردند و یه چیزی گفتند بیا از قولشون بگو ما هم ببینیم.

مشکل شما اینه که هنوز باور نداری که بنده سند رو مطالعه کردم و حتی بیشتر از اون چیزی که شما فکر کنی پا رو فراتر گذاشتم و در حال حاضر میتونم روی کلمات تخصصی انگلیسی با شما طرف بحث باشم.

شما این عبارت

" چون بواسطه۲۰۳۰همجنسبازی به رسمیت شناخته شد"

را از کجا آوردی؟ لطفا این موارد رو مشخص کن. حرف رو هوا همه بلدن بزنن. ادعاها تا اثبات نشه فایده نداره.

اگر دوستان مایل بودند یا حتی اگر خودت خواستی براتون با ارائۀ دلیل و مدرک از دل سند از دل خود خودش و ضمایمش (نه حتی ترجمه) صحبت های بیشتری در رابطه با "همجنس گرایی" که البته با "همجنس بازی" تفاوت داره و همینطور "برابری جنسیتی" و دیگر موارد باز میکنم. فعلا عجالتا شما پاسخگو باش.

در آخر هم اینکه در رابطه با کشورهای طرف سند و همچنین مخالفت کشورهای دیگر لطفا با ارائه سند و لینک خبر یا هر چی که بلدی به ما نشون بده علت دقیق مخالفت چی بوده.

منتظرت هستم.

2706